Цифра на день народження своїми руками – покрокова інструкція як зробити красиво

Фото кращих ідей по створенню цифри на день народження своїми руками. Готова інструкція з покроковим описом як зробити незвичайне прикраси в домашніх умовах.

В останні роки все більшу популярність набувають тематичні дитячі свята. Найчастіше такі заходи організовують на день народження дитини. Для оформлення свята, використовують святкові ковпачки, гірлянди, плакати і, звичайно, велику цифру.

Об’ємну цифру можна придбати в спеціалізованому магазині або зробити своїми руками.

Створення каркаса

Створення святкової цифри починається з каркаса. Його роблять з щільного картону. Відмінно для цієї мети підійде пакувальний картон гофрований від коробок для великої побутової техніки.

Цифра складається з двох великих деталей і декількох маленьких. На великому аркуші картону потрібно намалювати силует цифри. Якщо ви добре малюєте – зробіть це від руки. Можна зробити ще простіше, скачайте в інтернеті фото шаблону цифри на день народження, роздрукуйте велику картинку на декількох аркушах А4 і виріжте. Готовий шаблон залишиться лише прикласти до картону і обвести.

Вирізавши дві деталі цифри, потрібно вирізати з картону довгу стрічку, вона буде розташовуватися між передньою і задньою частиною цифри і формувати обсяг. Якщо матеріалу не вистачає на довгу стрічку, можна вирізати кілька деталей однакової ширини з’єднати їх скотчем. Залишиться лише склеїти всі деталі широким скотчем.

Зробити цифру своїми руками можна ще простіше. Ви можете вирізати каркас прикраси з пінопласту або поролону. Просто прикладіть роздрукований шаблон до матеріалу, обведіть і виріжте. Поролон можна різати великими ножицями, пінопласт ріжуть канцелярським ножем.

Готовий каркас можна прикрасити декількома способами.