Троянда флорибунда (60 фото) – види, посадка та догляд у відкритому ґрунті

Роза флорибунда (60 фото): види, посадка та догляд у відкритому грунті

Серед десятків різновидів троянд одним із найпопулярніших роками залишається троянда флорибунда. Розмаїття її сортів вражає навіть досвідчених садівників. А крім того – можна знайти різновиди з підвищеним імунітетом та стійкістю до різних умов життя!

Загальна інформація

Флорибунда – різновид садових троянд, який відрізняється довгим і безперервним цвітінням. Це диво тривалої селекційної роботи з схрещування чайно-гібридних та поліантових троянд. Так флорибунді вдалося поєднати в собі стійкість до морозів і непоганий імунітет з величезним розмаїттям форм та забарвлень бутонів.

Троянди флорибунда класифікують за висотою: бордюрні до 40 м, середні до 80 см і високі від 1 м. Їх висаджують окремо, у групових посадках, живоплотах і як завгодно. Більшість сортів флорибунди не мають різкого запаху та цвітуть великими суцвіттями.

Загальна інформація

Види троянди флорибунду

Розмаїттям та кількістю сортів троянди флорибунда можна тільки захоплюватися.І це не кажучи вже про те, що кожного року селекціонери пропонують чергові новинки. Сьогодні хочемо познайомити тебе з найцікавішими варіантами!

Леонардо да Вінчі

Сильний гіллястий кущ виростає до 1 м і густо покривається махровими щільними квітами рожевого відтінку. Ніжний аромат не надто різкий і віддає фруктовими нотками.

Леонардо да Вінчі

Айсберг

Прекрасний білий сорт зовсім не потребує представлення. Крихкі та ніжні квітки здаються фарфоровими та легко прикрасять собою будь-який сад.

Айсберг

Фрезія

Один із найкрасивіших та найпопулярніших сортів жовтого відтінку. Причому бутони зовсім не вигорають на сонці, а досвідчені садівники добре знають, наскільки сильна ця проблема.

Фрезія