Фунгіцид Фундазол: опис та інструкція із застосування.

Фунгіцид Фундазол: опис, інструкція із застосування

Своєчасне оброблення посадок врятує дерева, клумби та врожай. Один з найуніверсальніших і найдієвіших препаратів – фунгіцид Фундазол, яким активно користуються дачники та садівники по всій країні. Щоб тобі не довелося розумітися на складних описах, ми вже все вивчили заздалегідь і пропонуємо інструкцію із застосування!

Принцип дії Фундазолу

У пакетику ти знайдеш дрібний білий порошок із неприємним, але слабким запахом. Головний активний компонент універсального фунгіциду – беноміл, який є синонімом Фундазола. За пропорційним співвідношенням він займає половину маси препарату.

Принцип дії є типовим для цієї категорії: агресивна речовина порушує структуру грибка. Після цього хвороба не може поширюватися далі і поступово сходить на «ні». Фундазол можна використовувати на всіх стадіях: від підготовки посівного матеріалу до лікування дорослих дерев.

Принцип дії Фундазолу

Застосування Фундазолу

Це системний та контактний фунгіцид з негайною та відкладеною діями. Він ефективний проти цвілі, сірої гнилі, плямистості всіх сортів та різновидів, борошнистої роси та болючого в’янення. Препарат безцінний для хвойних посадок, тому що протистоїть інфекційному виляганню та шюті.

При використанні нюансу: Фундазол просувається по рослині строго знизу вгору. Так що обприскування недостатньо для повноцінного відкладеного захисту. Потрібно, щоб речовина проникла через кореневу систему, інакше ефект буде виключно локальним у місці нанесення.

Застосування Фундазолу

Переваги

Найсильніша сторона Фундазолу – його висока ефективність у найближчі три дні. Потім захисний ефект тримається ще щонайменше тиждень. Засіб можна використовувати на початку та наприкінці сезону, тому що температура майже не має значення. Воно поєднується з іншими нейтральними речовинами, крім вапна та лугу.

Друга істотна перевага – сильна акарицидна дія, яка властива активному компоненту Фундазолу. Це означає, що препарат пригнічує не лише грибок, а й знищує шкідників із кладками. Він згубний для попелиці, кліщів та листоїдів, не дає розвиватися личинкам і порушує розвиток нематод та білокрилок.

Переваги фунгіциду Фундазол