Темний манікюр (50 фото) – красиві ідеї та модні тенденції

Темний манікюр: красиві ідеї та модні тенденції (фото)

Раніше темні нігті носили здебільшого любительки субкультур чи творча молодь. Але це вже давно у минулому, а палітра стала настільки багата та різноманітна, що можна роками не повторитися. Лові добірку найактуальніших і найкрасивіших ідей темного манікюру!

1. Темний манікюр з бежевим та молочним

Це одне з найстильніших, актуальних та безпрограшних рішень не лише. Такий контрастний манікюр вже став класикою і завжди виглядає дуже красиво.

Темний манікюр з бежевим та молочним
Темний манікюр з бежевим та молочним

2. Темний матовий манікюр

Під матовим топом темні лаки набувають ніжної бархатистої текстури. Через це колір здається благороднішим і дорожчим, але водночас більш стриманим.

Темний матовий манікюр
Темний матовий манікюр

3. Чорний манікюр

Тренди змінюються, а чорний манікюр залишається завжди. Давно минули часи, коли він залишався долею рідкісних епатажних модниць!

Чорний манікюр

4. Темно-фіолетовий манікюр

Насичений фіолетовий – дуже благородний та розкішний колір. Такий манікюр не просто доповнює образ, а від частини навіть встановлює свої правила.

Темно-фіолетовий манікюр

5. Темно-синій манікюр

Темний джинсовий або сапфіровий – гарний і нейтральніший варіант, якщо чорний і сірий набридли. А ще його можна використовувати для гарних розлучень чи космічних дизайнів.

Темно-синій манікюр
Темно-синій манікюр

6.Темно-зелений манікюр

Такий манікюр чудово поєднується з дизайнами під малахіт, блискітками та фольгою. А чого стоїть темне «котяче око» в зелених відтінках!

Темно-зелений манікюр
Темно-зелений манікюр

7. Темно-сірий манікюр

Сірий буде беззаперечним лідером як головний колір року і як альтернатива чорному. Однотонний сірий манікюр підійде любителькам мінімалізму. А для шанувальниць складних дизайнів це ще одна універсальна основа для творчості.

Темно-сірий манікюр