Стрижка сесон (50 фото) – красиві та модні ідеї

Стрижка сесон: красиві та модні ідеї (50 фото)

Якщо ти цінуєш порядок та елегантність у всьому, тоді сесон – однозначно твій варіант. Ця стрижка вимагає ретельного укладання, але винагороджує зусилля неймовірною красою та неповторним стилем!

1. Сесон на коротке волосся

Така зачіска чудово підкреслює плавні лінії шиї, тому прикраси тут відіграють важливу роль. Якщо ж шия дуже довга і тонка, найкращим виходом буде віддати перевагу стрижці довше. Також сессон на короткому волоссі виглядає добре, навіть якщо волосся не відрізняється значною густотою.

Сесон на коротке волосся
Сесон на коротке волосся

2. Сесон на середню довжину волосся

Плавність ліній та м’якість форм зроблять тебе неймовірно ніжною та привабливою. Така зачіска надає своїй володарці королівського шарму, якого складно досягти інших стрижок. Укладання виглядає дуже оригінально, особливо на дівчат з трикутним або овальним типом обличчя.

Сесон на середню довжину волосся

3. Сесон з подовженими пасмами на потилиці

Хоча передні пасма в такій зачісці навряд чи дістають рівня мочки вуха, задні можуть повністю закривати шию. Є стрижки і довше, але з ними укладання стає дуже складним. Через тяжкість локонів утримувати форму стає важче, тому ми рекомендуємо вибирати довжину максимум до плечей.

Сесон з подовженими пасмами на потилиці

4. Асиметричний сесон

Хочеш заявити світові про свою неординарність та готовність до експериментів? Асиметрична стрижка сесон дозволить тобі легко зробити це! Пограй з різними рівнями чубчика або зроби волосся з одного боку довшим, ніж з іншого. Правило тільки одне: не забувай про плавні контури та підкручені кінчики.

Асиметричний сесон

5. Сесон-шапочка

У такій стрижці чубчик буквально зливається з рештою волосся. У деяких випадках можна досягти ефекту, коли чубчик буде такою ж довжиною, як і волосся з боків і ззаду.Такий варіант можна виконати, якщо ти – володарка маленької лялькової особи з мініатюрними рисами. Чи варто говорити, якою витонченою і жіночно-тендітною ти виглядатимеш?

Сесон-шапочка
Сесон-шапочка