Стрижка малет (60 фото) – модні та красиві ідеї

Стрижка малет: модні та красиві ідеї (60 фото)

Багато хто вважає, що малет – вибір «пацанок» і зухвалих дівчат. Частково це так, проте різні типи укладання, фарбування, довжини дозволяють здорово експериментувати. З правильним доглядом ця стрижка підійде і милашкам, і бізнес-леді, і енергійним жінкам. Ми із задоволенням познайомимо тебе із різними стильними ідеями!

1. Маллет на коротке волосся

Волосся до лінії плечів дозволяє зробити контраст між ярусами менш видимим. Саме тому малет підійде тим, хто зазвичай вибирає спокійніші варіанти стрижок.

Дуже багато чого залежить від акуратності укладання та пишності волосся. Якщо робити начіс, вийде швидше зухвалий образ, що видає активну та непосидючу натуру. А ось пригладжені пасма – це добрий спосіб підкреслити врівноважений характер та холодний розум.

Маллет на коротке волосся
Маллет на коротке волосся

2.Маллет на волосся середньої довжини

Для м’якості образу ми радимо не робити волосся на маківці занадто коротким і об’ємним, що передає ретростиль 80-х. Краще зробити вибір на користь пасм до мочки вух, а волосся на потилиці залишити подовженим. Так стрижка буде виглядати сучасніше і свіжіше.

На такій довжині локонів можна спокійно пробувати гофре та ретельне філіровку. Зачіска добре виглядатиме з великими і довгими сережками або каффами.

Маллет на волосся середньої довжини

3. Маллет на довге волосся

Такий варіант стрижки зустрічається відносно рідко через очевидний контраст між волоссям на маківці та потилиці. Але є кілька способів успішно обіграти цю різницю. Перший – використання великих аксесуарів в області вух та шиї. Другий – завивка або створення пишноти на найдовших пасмах.

А ось верхівка має бути без зайвого обсягу. Не менш важливо відпускати волосся на скронях (до лінії вилиць), особливо якщо воно густе.

Маллет на довге волосся