Стрижка каре – наймодніші ідеї та способи укладання (фото)

ТОП-7 модних ідей стрижки каре в році

Каре – непереможна класика, актуальна за всіх часів. Це ідеальний спосіб радикально змінити образ для власниць довгого волосся. А для дівчат із короткими зачісками – можливість упорядкувати хаос на голові. Розповідаємо, як вибрати стрижку каре!

1. Класичний кар на всі випадки життя

Традиційне каре – чітке, геометричне, із прямим зрізом. Найчастіше воно сягає підборіддя, хоч тут і можливі варіанти. На прямому волоссі це елегантна і витончена зачіска без укладання, а на хвилястих – гарний творчий безлад.

Класичне каре на всі випадки життя
Класичне каре на всі випадки життя

2. Рване каре – сміливо, стильно та актуально!

Якщо пряме каре здається надто нудним – рвані пасма врятують ситуацію. А ще це вихід, якщо волосся занадто неслухняне, але в тебе немає бажання щоранку витрачати час на укладання.

Рване каре - сміливо, стильно і актуально!

3. Свіже та оригінальне боб-каре

Боб від звичайного каре відрізняється формою зрізу. Стрижка трохи нагадує шапочку, і її головна перевага – об’єм по всій голові. Його оцінять навіть володарки тонкого і не надто густого волосся. Справжня чарівна паличка!

Свіже та оригінальне боб-каре
Свіже та оригінальне боб-каре

4. Подовжена каре – коли хочеться зберегти довжину

Довге каре вирішує відразу дві проблеми: зберігає довжину і візуально коригує риси обличчя. Можна залишити звичайний прямий зріз або зробити невеликий перехід довжини від потилиці до обличчя. Обидва варіанти дуже хороші та актуальні.

Довге каре - коли хочеться зберегти довжину
Довге каре - коли хочеться зберегти довжину

5. Креативне та незвичайне асиметричне каре

Асиметрія вже не перший сезон залишається у списку головних трендів. Коли йдеться про автомобіль, найпоширеніший прийом – зміна довжини від одного боку до іншого. Але май на увазі, що ця стрижка найчастіше вимагає хоча б мінімального укладання.

Креативне та незвичайне асиметричне каре