Стрижка дебют (50 фото) – красиві та модні ідеї

Стрижка дебют: красиві та модні ідеї (50 фото)

Дебют підходить жінкам з різним типом зовнішності та форм обличчя. Дуже багато залежить від довжини пасм і способу укладання, але в будь-якій своїй варіації ця стрижка виглядає просто карколомно і приковує увагу оточуючих!

1. Дебют на коротке волосся

Універсальний варіант для жінок різного віку і типів особи. Ти можеш укладати волосся назад, підкручувати кінчики, випрямляти локони або робити начіс – все це виглядатиме приголомшливо. Для коротких пасм рекомендуємо вибирати темні відтінки фарби або користуватися послугою колорування. Так твоя зачіска виглядатиме густішою!

Дебют на коротке волосся
Дебют на коротке волосся

2. Дебют на середню довжину волосся

Якщо ти – володарка стрункої фігури та худого обличчя, уникай надто сильного обсягу. Жінкам з довгим овалом можна робити начіс на рівні вух. А пампушки і круглолиці красуні частіше звертаються до об’єму на самій маківці.У будь-якому випадку краще зробити кінчики рваними, профілювавши їх.

Дебют на середню довжину волосся
Дебют на середню довжину волосся

3. Дебют на довге волосся

Хоча стрижка і виглядає трохи розпатланою, на довгих локонах вона лише підкреслює ніжність і м’якість своєї володарки. Ти виглядатимеш загадково, а рвані кінчики та різнобічна укладка видадуть творчу особистість. Також у тебе є можливість приміряти різні аксесуари для волосся та створити абсолютно нові образи.

Дебют на довге волосся

4. Стрижка дебют із прямою чубком

Це чудовий спосіб приховати надто високе чоло і зробити обличчя менш витягнутим. Але такий чубчик слід уникати модницям з довгим носом, тому що на ньому буде сконцентровано весь акцент. Щоб не «розчинитися», роби яскравий макіяж очей, підкреслюючи їх колір та форму.

Стрижка дебют з прямою чубчиком