Стрижка аврора (50 фото) – модні та красиві ідеї

Стрижка аврора: модні та красиві ідеї (50 фото)

Цю стрижку недарма названо на честь грецької богині ранкової зірки. Аврора – це поєднання ніжності, чуттєвості та грації. Її вибирають як молоді дівчата, так і зрілі пані, які хочуть показати елегантність та витонченість. LAFOY підготував 12 чудових ідей, кожна з яких дозволить тобі відчути себе розкішною королевою!

1. Аврора на коротке волосся

Як правило, таку зачіску вибирають старші жінки. За нею легко доглядати, і вона надає образу енергійності та завзяття. Якщо молодій дівчині сподобається аврора, вона може спробувати її на собі, але краще не робити сильних начісів, а навпаки, пригладжувати волосся.

Аврора на коротке волосся
Аврора на коротке волосся

2. Аврора на середнє волосся

Такий варіант стрижки – вибір активних та творчих натур. Укладання у напрямку до обличчя дарує своїй володарці жіночність і м’якість, а від імені – пристрасність і помірну зухвалість.Волосся у скронь і на потилиці може бути як однаковим по довжині, так і різним з різким переходом.

Аврора на середнє волосся
Аврора на середнє волосся

3. Аврора на довгі локони

У такій стрижці краще робити різнопланове укладання. В ідеалі волосся на потилиці має бути покладене легкими хвилями, а у скронь – вздовж лінії обличчя. Це найніжніший і найромантичніший варіант аврори. Навіть рвані кінчики не зроблять образ грубим, безглуздим чи дитячим.

Аврора на довгі локони

4. Стрижка аврора на прямому волоссі

Круглицьим дівчатам і дамам з пишними формами краще створювати об’єм біля коріння, щоб голова не здавалася надто великою. Жінкам з овальною формою обличчя варто наголосити на пишноті на рівні вух. В решті цієї зачіски немає «протипоказань», і будь-яка модниця може насолодитися такою шикарною стрижкою.

Стрижка аврора на прямому волоссі
Стрижка аврора на прямому волоссі