Сніговик з паперу своїми руками – 10 красивих та легких ідей як зробити (фото)

Сніговик з паперу своїми руками: 10 легких ідей (фото)

Забавні паперові вироби радують дітей та допомагають дорослим відволіктися від повсякденної метушні. Їх можна використовувати для прикраси будинку, подарунків, листівок чи новорічної ялинки. Сьогодні ми хочемо поділитися з тобою 10 красивими та легкими ідеями, як зробити сніговика з паперу своїми руками!

1. Орігамі сніговика з паперу

Візьми кольоровий аркуш паперу з білим виворотом, щоб сніговик був у яскравій шапочці. Розміти діагоналі і драбинкою підверни кути до центру, як на схемі. Акуратно заклади і заправте всі виступаючі частини, щоб тіло сніговика нагадувало кулі.

Оригами сніговик із паперу своїми руками

2. Сніговик-ліхтарик

Цей сніговик зроблений за тим же принципом, що й паперові ліхтарики, тому всередину можна вкласти вогники від гірлянди. Склади аркуш паперу, щоб одна частина була трохи меншою, і зроби надрізи, не доходячи до краю. Згорни його в циліндр і надай форму.

Сніговик-ліхтарик з паперу своїми руками

3. Паперовий сніговик у техніці квіллінг

Тобі знадобиться багато тонких паперових стрічок, клей та шило, олівець або товста голка. Закручуйте стрічки в спіраль і надайте кожній деталі ту форму, яку хочеш. Потім із таких заготовок виклади сніговика, як пазл.

Паперовий сніговик у техніці квілінг своїми руками

4. Сніговик з віял

Щоб зібрати фігуру, потрібно зробити заготовки, що нагадують віяла. Склади кожен лист гармошкою, потім – навпіл, і з’єднай у кільце. Залишиться зробити очі, ніс, шарфик та шапку або циліндр.

Сніговик з віярів - Сніговик з паперу своїми руками

5. Об’ємний сніговик із паперу

Для такого виробу візьми папір щільніше і тонку лінійку, щоб рівномірно загладити кожен згин. Виріж заготовки за схемою – одну більшу і одну меншу. Склади, намалюй обличчя, гудзики та зроби ніс.

Об'ємний сніговик з паперу своїми руками