Що посадити вздовж паркану: найкращі рослини

Що посадити вздовж паркану: найкращі рослини

Оживити та перетворити найнудніший паркан можна за допомогою красивих зелених насаджень. Акуратні клумби, густі чагарники або розлогі крони дерев додадуть фарб на ділянку і убезпечать від зовнішнього світу. Розповідаємо, що вибрати та посадити вздовж паркану!

Квіти

Якщо в тебе гарний кам’яний, дерев’яний або кований паркан, його можна підкреслити пишною та барвистим клумбою. Висаджуй квіти в один або кілька рядів, драбинкою, а також складними декоративними композиціями.

Троянди

Троянди дуже примхливі, вимагають родючого ґрунту, регулярного поливу та підживлення. Вони чутливі до протягів, нестачі світла та будь-яких інших зовнішніх подразників. Але якщо вже тобі вдасться виростити огорожу з троянд, то твій сад стане по-справжньому королівським.

Троянди - Що посадити вздовж паркану

Рудбекія

Рудбекія часто зустрічається на ділянках у наших широтах, але не всі знають її назву. У народі квітку з великими жовтими суцвіттями прозвали «золотою кулею». Рудбекії розмножуються звичайним посівом і дуже добре виглядають великими групами вздовж огорожі.

Рудбекія - Що посадити вздовж паркану

Мальва

Мальва – невибагливий багаторічник, який тішить своїм цвітінням до середини осені. Вона легко розмножується і не потребує складного догляду протягом усього сезону. Мальва виростає дуже високою, тому підходить для того, щоб замаскувати не надто красивий і акуратний паркан.

Мальва - Що посадити вздовж огорожі

Соняшник

Високі та яскраві соняшники – не найочевидніший вибір для прикраси ділянки. Але подумай: вони великі, красиві, невибагливі та витягуються до сонця на 1-1,5 метри! За такими квітами можна легко сховати навіть найнегарніший паркан на дачі.

Соняшник - Що посадити вздовж паркану