Садові квіти – фото, назви та описи (каталог)

Садові квіти: фото, назви та описи (каталог)

Садові квіти відрізняються термінами цвітіння, особливостями зростання та тривалістю життєвого циклу загалом. Щоб тобі простіше було розібратися у всій барвистій різноманітності, ми склали цей великий каталог із категоріями та фото!

Багатолітні квіти для саду

Багатолітні рослини хороші тим, що їх не потрібно заново садити щороку. Але обов’язково уточни умови зимівлі конкретного виду у своєму регіоні!

Пушкінія

Ця квітка легко впізнати по незвичайних великих кольорах білого кольору з блакитними прожилками. Пушкінія цвіте навесні і чудово виглядає з примулами та гіацинтами.

Пушкінія

Барвінок

Найкращий вибір, якщо тобі потрібний тенелюбний багаторічник для саду. Барвінок дрібний, стелиться по землі та покриває її гарним килимом із синіми, рожевими чи білими квітами.

Барвінок

Аквілегія

Насамперед аквілегія приваблює химерною формою бутонів.А вже потім розкривається її інша перевага – здатність цвісти з весни до осені.

Аквілегія

Дицентру

Існує французька легенда, що дицентра – це серце дівчини, чий коханий одружився з іншою. Завдяки незвичайній формі бутонів вона гарна і в композиціях, і в соло.

Дицентру

Бруннера

Дрібні блакитні квіти брунери на тлі білувато-сизого листя знайомі всім, але не всі знають їхню назву. До речі, у листя ще й форма незвичайна – у вигляді загостреного серця.

Бруннера

Герань

Садова герань так само ароматна та різноманітна. Вона густо цвіте дрібними барвистими квітами, які постійно змінюють один одного протягом усього сезону.

Герань

Однорічні квіти для саду

Однорічні квіти швидко ростуть, швидко розпускаються і не завдають жодного клопоту до осені та зими. Але щовесни їх треба садити заново!