Рожевий манікюр (фото) – модні ідеї та тенденції дизайну нігтів

Рожевий манікюр: модні ідеї та тенденції (фото)
Рожевий манікюр залишається дуже популярним завдяки своїй універсальності. Він досить нейтральний і спокійний, але водночас – романтичний та ефектний. Різні відтінки підійдуть нареченим, співробітницям офісів та любителям екстравагантних образів. На що ж звернути увагу цього року?

1. Рожевий нейтральний манікюр

Серед рожевих відтінків багато тих, які максимально наближені до нюду. Просто вони тепліші за молочний і холодний бежевий.

Рожевий нейтральний манікюр

2. Рожевий манікюр із сірим

Один із двох головних кольорів року – сірий. І він – бездоганний компаньйон для рожевого, причому у будь-яких проявах. Тож сміливо експериментуй!

Рожевий манікюр із сірим
Рожевий манікюр із сірим

3.Рожевий манікюр із чорним

З чорним найкраще поєднується нейтральний, пастельний чи попелястий рожевий. Манікюр виходить дуже стильним та ефектним. А ще гарно буде, якщо розбавити його сріблястими блискітками.

Рожевий манікюр із чорним
Рожевий манікюр із чорним

4. Яскравий рожевий манікюр

Зараз так багато різних яскравих відтінків рожевого, що можна користуватися ними весь рік і жодного разу не повторитися. Тож нудні стереотипи про ляльки барбі вже давно.

Яскравий рожевий манікюр

5. Рожевий градієнтний манікюр

Градієнти, омбре та дизайни з аерографією залишаються на піку популярності. Дуже красиво виглядає розтяжка з рожевого в білий, сірий або пастельні відтінки.

Рожевий градієнтний манікюр
Рожевий градієнтний манікюр

6. Рожевий манікюр з бризками та павутинкою

Хаотичні бризки, мазки та павутинка остаточно витісняють складні малюнки на нігтях. Спробуй кілька таких дизайнів та оціни самостійно!

Рожевий манікюр з бризками та павутинкою

7. Рожевий манікюр із яскравими квітами

Рожевий складно поєднувати з яскравими кольорами, але це не привід відмовлятися від ідеї. Особливо гарний він із жовтим, салатовим або блакитним. Потрібно лише правильно поєднати температуру та насиченість.

Рожевий манікюр з яскравими квітами
Рожевий манікюр з яскравими квітами