Різдвяний вінок своїми руками для дітей. Майстер-класи з різних матеріалів

Одна з незмінних прикрас, які використовуються для прикраси будинку у переддень Різдва — це, звісно, вінок. Сьогодні різноманіття їх варіацій стало настільки великим, що очі буквально розбігаються. І це не рахуючи магазинних виробів!

У цій статті я покажу вам, як зробити різдвяний вінок своїми руками. Якщо відповідально підійти до роботи і проявити терпіння і акуратність, вийде чудова різдвяна іграшка, яка стане символом свята для всієї родини.

Різдвяний вінок можна повісити на двері будинку. Там кожен, хто буде проходити повз, зарядиться святковим настроєм. А що приходять до вас в гості близьким тим більше буде приємно таке привітання.

Сподіваюся, що вам сподобається моя добірка майстер-класів. Я з великим інтересом збирала цей матеріал і буду рада, якщо мені вдасться розбудити вас хоч невелике бажання змайструвати своїми руками. Або, тим більше, навчити цьому своїх дітей.

Різдвяний вінок з мішури

Перший віночок, який ми з вами зробимо, буде з мішури. Так він вийде дуже пишним і красивим. До того ж, мішура схожа своїми “голками” на ялинові гілочки. Так що якщо ви не можете поставити дерево у себе вдома, такий вінок стане відмінною альтернативою.

Матеріали:

  • Простий олівець;
  • Мішура довжиною близько 2 м;
  • Щільний картон№
  • Намисто — 1 м;
  • Канцелярський ніж;
  • Ножиці;
  • Клейовий пістолет зі стрижнями;
  • Метр червоної стрічки;
  • Новорічні іграшки і шишки.

Послідовність:

На картоні креслимо два кола. Один великий, а другий трохи меншого розміру. Масштаби залежать від того, якої величини вінок ви хочете отримати. Але врахуйте, що для оформлення великого вироби потрібно більше матеріалів.

Вирізаємо основу для нашого вінка.

З задньої сторони вінка приклеюємо один кінець мішури і починаємо обмотувати її навколо каркаса. Чим більш соковитою, яскравою і блискучою буде мішура, тим красивіше вийде робота.

Коли закінчили обмотувати, другий кінець теж кріпимо на клей. Робимо петельку з стрічки.

В принципі, основну частину роботи ми зробили. Залишилося додати дрібний декор по своєму смаку.

Давати якісь рекомендації тут складно, тому що смаки у всіх різні, очевидно. Автор МК, наприклад, прикрашає свою роботу ось такими бантиками з червоної стрічки. Ви можете зробити що-то інше.

Виріб готова. Залишилося обрати для неї місце і прикрасити свій будинок.

Ось ще пара варіантів того, як можна оформити різдвяний вінок з допомогою мішури.

Просто, але дуже красиво.

Чим більш пишна мішура, тим об’ємнішим виріб.

Поєднання червоного і зеленого — одне з найпопулярніших.

Ці контрастні кольори підсилюють один одного і вінок виходить дуже яскравим.