Подарунок мамі на Новий рік своїми руками – 10 чудових ідей

Подарунок мамі на Новий рік своїми руками: 10 відмінних ідей

Закінчилася фантазія, чим ще потішити маму на свято? Адже різдвяна атмосфера буває лише раз на рік, і так хочеться зберегти її навіть у дрібницях. Бажаємо поділитися з тобою 10 ідеями подарунків мамі на Новий рік своїми руками. І ми впевнені – вона точно буде у захваті!

1. Кавова ялинка

Така ароматна ялинка стане чудовою прикрасою та ненав’язливим натуральним ароматизатором. Виріж основу з картону, обгорни її нитками і виклади кавовими зернами на клей. Використовуй зірочки бадьяна, вівсянку, апельсинові часточки та інші спеції.

Кавова ялинка - Подарунок мамі на Новий рік своїми руками

2. Різнобарвна ялинка з ниток

Листівка з такою гарною і простою ялинкою довго прикрашатиме мамин стіл. Зроби каркас із дроту або картону, приклей його до основи і хаотично, але щільно оберни кольоровими нитками. Для прикраси використовуй стрічки, намистини та мішуру.

Різнобарвна ялинка з ниток - Подарунок мамі на Новий рік своїми руками

3. Ананас із цукерок

Навіть коробку цукерок можна подарувати святково та дуже цікаво. Для цього вибери круглі цукерки, загорни їх у золотисту фольгу і приклей до жовтих квадратиків із гофрованого паперу. Зроби верхівку з такого ж паперу зеленого кольору і приклей все на пляшку, банку або будь-яку іншу основу.

Ананас із цукерок - Подарунок мамі на Новий рік своїми руками

4. Кульки із сімейними фотографіями

Мамі напевно сподобається набір кульок із улюбленими сімейними знімками. Візьми прозорі основи з пластику або скла, вклади всередину фотографії за розміром та прикрась штучним снігом, бантами, блискітками та мішурою.

Кульки з сімейними фотографіями - Подарунок мамі на Новий рік своїми руками

5.Цукеркова ялинка

Лови ще один спосіб красиво і незвично упакувати цукерки! Наріж на смужки щільний зелений картон і збери ялинку з трикутними секціями. Для основи візьми коричневий картон, додай декор і вклади солодощі.

Цукеркова ялинка - Подарунок мамі на Новий рік своїми руками