Подарунок мамі на Новий рік своїми руками – 10 чудових ідей

Подарунок мамі на Новий рік своїми руками: 10 відмінних ідей

Закінчилася фантазія, чим ще потішити маму на свято? Адже різдвяна атмосфера буває лише раз на рік, і так хочеться зберегти її навіть у дрібницях. Бажаємо поділитися з тобою 10 ідеями подарунків мамі на Новий рік своїми руками. І ми впевнені – вона точно буде у захваті!

1. Кавова ялинка

Така ароматна ялинка стане чудовою прикрасою та ненав’язливим натуральним ароматизатором. Виріж основу з картону, обгорни її нитками і виклади кавовими зернами на клей. Використовуй зірочки бадьяна, вівсянку, апельсинові часточки та інші спеції.

Кавова ялинка - Подарунок мамі на Новий рік своїми руками

2. Різнобарвна ялинка з ниток

Листівка з такою гарною і простою ялинкою довго прикрашатиме мамин стіл. Зроби каркас із дроту або картону, приклей його до основи і хаотично, але щільно оберни кольоровими нитками. Для прикраси використовуй стрічки, намистини та мішуру.

Різнобарвна ялинка з ниток - Подарунок мамі на Новий рік своїми руками

3. Ананас із цукерок

Навіть коробку цукерок можна подарувати святково та дуже цікаво. Для цього вибери круглі цукерки, загорни їх у золотисту фольгу і приклей до жовтих квадратиків із гофрованого паперу. Зроби верхівку з такого ж паперу зеленого кольору і приклей все на пляшку, банку або будь-яку іншу основу.

Ананас із цукерок - Подарунок мамі на Новий рік своїми руками

4. Кульки із сімейними фотографіями

Мамі напевно сподобається набір кульок із улюбленими сімейними знімками. Візьми прозорі основи з пластику або скла, вклади всередину фотографії за розміром та прикрась штучним снігом, бантами, блискітками та мішурою.

Кульки з сімейними фотографіями - Подарунок мамі на Новий рік своїми руками

5.Цукеркова ялинка

Лови ще один спосіб красиво і незвично упакувати цукерки! Наріж на смужки щільний зелений картон і збери ялинку з трикутними секціями. Для основи візьми коричневий картон, додай декор і вклади солодощі.

Цукеркова ялинка - Подарунок мамі на Новий рік своїми руками

6. Гіпсовий Дід Мороз

Такий подарунок особливо цікаво робити з молодшими братами чи сестрами. Для зліплення долоні знадобиться спеціальна гіпсова маса, яка застигає та твердне. Залишиться тільки зробити дірочку та розмалювати фігурку!

Гіпсовий Дід Мороз - Подарунок мамі на Новий рік своїми руками

7. Чайна ялинка

Якщо твоя мама – велика любителька чаю, то її порадує такий набір цікавих сортів. За тим же принципом можна скласти спеції у конвертики з пакувального паперу.

Чайна ялинка - Подарунок мамі на Новий рік своїми руками

8.Фетрові фігурки

Кілька обрізків різнокольорового фетру – і ось кумедні фігурки готові. Не потрібно обробляти краї, а прикраси можна пришивати чи приклеїти.Ялинка пооб’ємніше стане зручною подушечкою для шпильок, а серія маленьких святкових фігурок прикрасить стіл.

Фетрові фігурки - Подарунок мамі на Новий рік своїми руками

9. Подарункові банки

Скляні банки та флакони всіх форм та розмірів – нескінченний простір для експериментів. У них можна красиво запакувати солодощі, папірці з побажаннями, гарні спеції – все, що любить твоя мама.

Подарувальні банки - Подарунок мамі на Новий рік своїми руками

10. Панно з помпонів

Якщо ти маєш багато старих і непотрібних ниток, за пару годин можна зібрати незвичайне панно. Для маленьких помпончиків навіть не потрібні картонні обручки – їх можна скрутити на пальцях. Для основи підійде будь-який сітчастий матеріал – від канви до обрізання старого килимка для ванної кімнати.

Панно з помпонів - Подарунок мамі на Новий рік своїми руками