Отруйні кімнатні рослини – назви, фото та описи (каталог)

Отрутні кімнатні рослини: назви, фото та описи (каталог)

Не всі домашні вазони однаково безпечні та нешкідливі. Це обов’язково треба враховувати, якщо у тебе є діти чи домашні тварини. Крім того, навіть пересаджувати деякі квіти краще в рукавичках, щоб уникнути проблем. Зібрали каталог отруйних кімнатних рослин, який допоможе тобі зорієнтуватися, від кого із зелених друзів варто чекати каверзи!

1. Аденіум

Незвичайна пустельна троянда полюбилася за поєднання унікальної зовнішності та невибагливість. Але пам’ятай, що колись стародавні племена навіть використовували її сік для просочення отруєних стріл.

Аденіум

2. Заміокулькас

Хоча ця рослина можна зустріти практично скрізь, з нею теж не все так просто. Його сік досить отруйний, тому він у жодному разі не повинен потрапляти в очі або рот.

Заміокулькас

3. Азалія

Несподівано, але красуня-азалія може бути досить небезпечною.У її листі міститься речовина, яка призводить до отруєння та аритмії при попаданні в організм.

Азалія

4. Амариліс біладонна

У цьому випадку все й так зрозуміло. Алкалоїди у складі її соку викликають серйозне отруєння. Особливо небезпечні цибулини. До речі, цю рослину теж використовували під час створення стріл.

Амариліс беладонна

5. Олеандр

Ця квітка вважається добрим знаком та символом благополуччя. Але його листя при попаданні в шлунок може бути смертельно небезпечним для серцево-судинної системи.

Олеандр

6. Трихоцереус

Улюблений домашній кактус містить у собі потужні галюциногенні речовини. Звичайно, щоб досягти серйозного ефекту, потрібно ще постаратися, але експериментувати не варто.

Трихоцереус

7. Смугасте алое

На відміну від звичайного лікарського алое, смугасте категорично не використовується з лікувальною метою.Його сік – потужний подразник, який може спричинити внутрішні кровотечі та особливо небезпечний для вагітних.

Смугасте алое