Орігамі зброю з паперу: майстер-клас виготовлення паперового зброї для початківців

Покрокова інструкція від майстрів по створенню оригінальної зброї з паперу в техніці орігамі своїми руками. Великий вибір ідей і готових схем для складання орігамі.

Щоб відчути себе справжнім свавільний, наводящим жах на всіх, а можливо, відчути себе шанованою всіма і відданим своєму вождеві самураєм, можна не вдаватися до радикальних методів, а зробити зброю… з паперу! Пістолети, ножі, катани, енергетичне космічна зброя – все можливо зробити лише з одного аркуша паперу.

Для затятих шанувальників перестрілок і любителям уявних битв досить зробити копію найвідоміших представників вогнепальної миру і радості не буде меж.

Створення точних копій

Створення маленьких копій знарядь для вбивств стає справжнім мистецтвом. Любителі орігамі поділяються на два види.

Перші створюють докладні копії існуючих моделей зброї. Вони ретельно вивчають ці моделі, фотографії та креслення, роблять моделі у відповідності з реальними розмірами, акуратно з’єднуючи деталі. Вони фарбують отримані вироби в чорний колір і покривають лаком, і ці копії стають не відрізнятись від оригіналу.

Головна мета даного типу любителів орігамі, інакше — моделістів, — це створення точної копії з урахуванням маленьких деталей.

Створення працюючих моделей

Другий тип любителів створюють нереальне зброю, яке не існує в реальному житті, або роблять неточні копії вже існуючих. Вони не роблять акцент на зовнішньому вигляді, тому така зброя часто виглядає незграбно, зате його можна застосовувати в грі. Такий тип людей намагається зробити застосовуване зброю, з яким можна вдосталь пограти.

Паперові кулі, які вилітають з паперових стовбурів, пробивають листи, але вони по суті є духовими трубками. Тобто, щоб зброя стріляла, в нього необхідно подути. Такі моделі будуть виглядати дивно, але їх можна використовувати.