Неїстівні гриби – назви, фото та описи отруйних грибів

Неїстівні гриби: назви, фото та описи отруйних грибів

Якщо ти хочеш навчитися розбиратися у різновидах грибів – радимо почати з неїстівних та отруйних. З рештою можна розібратися в процесі, але ворога потрібно знати в обличчя в першу чергу. Тому зібрали для тебе велику добірку видів із фото та описами!

1. Червоний мухомор

Ну хто не знає звичайний класичний мухомор з його червоним капелюшком у цятку. Незважаючи на те, що його навіть використовують у народній медицині, це отруйний гриб із психоактивним ефектом. Його найближчі родичі – королівський та пантерний мухомор.

Червоний мухомор

2. Бліда поганка

Ще один яскравий та загальновідомий приклад отруйних грибів. До речі, вона також належить до роду мухоморів. Насправді її колір найчастіше не білий, а коричневий чи зеленуватий.

Бліда поганка

3. Ентолома отруйна

Смертельно небезпечний гриб, отруєння яким майже миттєво викликає нестерпний головний біль та розлад шлунка.Для виведення токсину знадобиться переливання крові.

Ентолома отруйна

4. Несправжній опінок

Ці гриби ще називають лжеоп’ятами, і їх легко переплутати зі звичайними їстівними опеньками. У нього жовтуватий відтінок, великий капелюшок та сірчано-жовта довга ніжка. Несправжній опінок яскравіший і без «спідниці».

Хибноопеньок

5. Луска

Це дуже отруйний гриб, який не можна вживати у будь-якому вигляді. Капелюшок покритий коричневими лусочками. Тонка циліндрична ніжка зростає до 8 см.

Луска

6. Перечний гриб

Небезпечний тим, що його токсини діють дуже довго і в міру накопичення. Тому деякі грибники досі відносять його до їстівних. Насправді, вже доведено його руйнівний вплив на печінку.

Періковий гриб

7. Павутинник

Або приболотник. Цей яскравий помаранчевий чи коричневий гриб дійсно виглядає симпатично та апетитно. У його складі дуже багато токсичного компонента, що призводить до порушення роботи нирок.

Павутинник