Найвищі врожайні сорти огірків – фото, назви та описи (каталог)

Найвищі врожайні сорти огірків: фото, назви та описи (каталог)

Середня врожайність огірків коливається в межах від 15 до 20 тонн з гектара. Але все це дуже умовно, тому що потрібно враховувати ґрунт, вологість, температуру та особливості догляду. Крім того, показники істотно відрізнятимуться в теплицях та відкритому грунті. Але нам все ж таки вдалося зібрати каталог найврожайніших сортів огірків з фото, назвами та описами!

Високоврожайні сорти огірків для теплиць

У теплицях простіше підтримувати стабільний та температурно-вологісний режим. Але тут є нюанси із запиленням, які треба враховувати. Зверніть увагу на такі сорти!

Муравля

Ранній гібрид добре почувається і у відкритому грунті, але в теплицях дає стабільніший урожай. Циліндричні огірки виростають до 12 см та 110 г. Врожайність – по 10-12 кг на квадрат.

Мурашка

Динаміт

Потужний гібрид дає великі горбисті плоди розміром до 14 см. Найчастіше вони використовуються для салатів. Врожайність – до 7 кг із однієї рослини.

Динаміт

Емеля

Розлий ранній гібрид із середнім розгалуженням підходить для плівкових та теплиць, що обігріваються. Його можна вирощувати навіть на балконі. Урожайність – до 16 кг рослих огірків із квадрата.

Емеля

Матільда

Ранній сорт славиться відмінним смаком і такими ж відмінними товарними якостями. Хрумкі огірки по 8-10 см зовсім не гірчать.

Матільда

Козирна карта

Головна перевага сорту – не лише висока, а й дружня врожайність. Яскраві та красиві плоди найчастіше використовують для засолювання та консервації.

Козирна карта

Високоврожайні сорти огірків для відкритого ґрунту

Огірки охоче ростуть і плодоносять у відкритому ґрунті у більшості регіонів Росії. Якщо ти хочеш більшого врожаю, спробуй ці сорти!