Найвищі врожайні сорти огірків – фото, назви та описи (каталог)

Найвищі врожайні сорти огірків: фото, назви та описи (каталог)

Середня врожайність огірків коливається в межах від 15 до 20 тонн з гектара. Але все це дуже умовно, тому що потрібно враховувати ґрунт, вологість, температуру та особливості догляду. Крім того, показники істотно відрізнятимуться в теплицях та відкритому грунті. Але нам все ж таки вдалося зібрати каталог найврожайніших сортів огірків з фото, назвами та описами!

Високоврожайні сорти огірків для теплиць

У теплицях простіше підтримувати стабільний та температурно-вологісний режим. Але тут є нюанси із запиленням, які треба враховувати. Зверніть увагу на такі сорти!

Муравля

Ранній гібрид добре почувається і у відкритому грунті, але в теплицях дає стабільніший урожай. Циліндричні огірки виростають до 12 см та 110 г. Врожайність – по 10-12 кг на квадрат.

Мурашка

Динаміт

Потужний гібрид дає великі горбисті плоди розміром до 14 см. Найчастіше вони використовуються для салатів. Врожайність – до 7 кг із однієї рослини.

Динаміт

Емеля

Розлий ранній гібрид із середнім розгалуженням підходить для плівкових та теплиць, що обігріваються. Його можна вирощувати навіть на балконі. Урожайність – до 16 кг рослих огірків із квадрата.

Емеля

Матільда

Ранній сорт славиться відмінним смаком і такими ж відмінними товарними якостями. Хрумкі огірки по 8-10 см зовсім не гірчать.

Матільда

Козирна карта

Головна перевага сорту – не лише висока, а й дружня врожайність. Яскраві та красиві плоди найчастіше використовують для засолювання та консервації.

Козирна карта

Високоврожайні сорти огірків для відкритого ґрунту

Огірки охоче ростуть і плодоносять у відкритому ґрунті у більшості регіонів Росії. Якщо ти хочеш більшого врожаю, спробуй ці сорти!

Спарта

Плоди цього сорту виростають не надто рівномірно – від 6 до 12 см. Але вони дуже смачні і красиві, а рослина має відмінний імунітет.

Спарта

Зозуля

Ранній гібрид поступово нарощує врожайність від 8 до 20 кг із квадрата. При цьому огірки дуже великі – до 24 см завдовжки та до 300 г вагою.

Зозуля

Рознесок

З назви очевидно, що ці гібриди найкраще підходять для засолювання та заготовок. Вони мають хороший імунітет і високу врожайність. Тип плодів – корнішони, до 7 см завдовжки.

Рознесол

Воронезький середньопізній

Терпіння після очікування врожаю сповна окупається великими гарними плодами. У них щільна шкірка, завдяки чому огірки гарні для засолювання. Але й у свіжому вигляді вони дуже смачні.

Воронезький середньопізній

Джерельце

Старий радянський сорт досі залишається поза конкуренцією. Плоди можна дізнатися по досить світлому зеленому відтінку із темними шипами. М’якуш у них хрумкий і щільний.

Джерельце

Найвищі сорти огірків для Підмосков’я

Основна проблема Підмосков’я – це мінлива погода. Тут буває і посуха, і затяжні дощі.та несподівані морози. Тож і огірки радимо вибирати стійкі та невибагливі.

Хлопчик з пальчик

Порівняно молодий сорт ідеально адаптований під умови середньої смуги у теплиці та відкритому ґрунті. Його врожайність легко сягає 14 кг на квадрат.

Хлопчик з пальчик

Бенефіс

Дрібногорбисті темні плоди дуже пружні, солодкі і чудово зберігаються. Вони підходять для тривалого транспортування, тому їх часто вирощують на продаж.

Бенефіс

Олексійович

Ранній гібрид дає середні плоди, до 8 см завдовжки. Вони смачні, зовсім не гіркі та універсальні щодо застосування. Врожайність із квадрата досягає 14 кг.

Олексійович

Квітневий

Високоврожайний сорт дає великі циліндричні огірки довжиною до 25 см. Вони можуть доходити до 300 г за вагою, а врожайність становить близько 13 кг з квадрата, і поступово зростає.

Квітневий

Маша

Дрібні ранні корнішони без гіркоти дуже невибагливі до умов вирощування.Сорт Маша – визнаний городниками лідер із стійкості до захворювань.

Маша

Найвищі сорти огірків для Уралу

На Уралі огірки простіше вирощувати у теплицях. Проте деякі адаптовані до суворих умов навіть у відкритому грунті!

Алтай

Ранній сорт вирощують для засолювання та для вживання у свіжому вигляді. Він дуже невибагливий до умов вирощування, регіону та зони посадки загалом.

Алтай

Вояж

Великі зелені зеленці можна дізнатися з виразних смуг на поверхні. Урожайність досягає 16 кг з квадрата, а в деяких випадках сягає 17-19 кг.

Вояж

Міранда

Універсальні огірки підходять для засолення, квашення, маринування та інших видів переробки. Це ранні шипасті корнішони з щільною м’якоттю і без гіркоти.

Міранда

Серпантін

Ранній сорт примітний багатим, раннім та дружним урожаєм. Він невибагливий і універсальний, тому його часто вирощують у промислових масштабах.

Серпантин

Китайський хворобостійкий

Це маловідомий, але насправді дуже оригінальний та добрий сорт. Цікаво, що плоди відносяться до сімейства гарбузових, але зовсім не відрізняються від огірків.

Китайський хворобостійкий

Найвищі сорти огірків для Сибіру

Для Сибіру завжди потрібні найморозостійкіші сорти. Добре, що таких вже давно вистачає! Особливо серед усіляких селекційних гібридів.

Амур

Потужні та високі рослини дають м’ясисті та пружні плоди з відмінним смаком та тонкою ніжною шкірочкою. Огірки не жовтіють при дозріванні та зберіганні.

Амур

Геркулес

Потужний і міцний сорт із середньою гіллястістю дає довгі плоди до 17 см і 180 г. Вони хороші у свіжому вигляді, а ось для засолювання не надто зручні через веретеноподібну форму.

Геркулес

Далекосхідний

Гібрид спеціально адаптований до складних умов і дає стабільний урожай навіть за несприятливого клімату.Його можна вирощувати у відкритому ґрунті або під плівкою.

Карельська

Його головна перевага – рекордна холодостійкість. Зав’яза дуже інтенсивно і одночасно наливаються. Огірки не чутливі до бідного грунту та температурних перепадів.

Карельський

Аріна

Універсальний гібрид підходить для свіжих страв та заготовок. У рівних та акуратних плодів відмінні смакові та товарні якості. Огірки виростають до 15-20 см та 180 г.

Аріна

Найвищі сорти огірків для Ленінградської області

Підвищена вологість та нестача сонця – бич усієї Ленінградської області. Так що при виборі сортів огірків зважай на ці особливості!

Мадагаскар

Ранній гібрид дає короткі темні зеленці вагою до 90 г. Їх використовують для салатів, консервації та будь-яких інших потреб, тому що у них дуже виразний, свіжий та приємний смак.

Мадагаскар

Ажур

Універсальний сорт підходить для ґрунту та теплиць, і не потребує запилення. Він плодоносить не тільки рясно, а й довго.Потужна коренева система сприяє невибагливості рослини.

Ажур

Форсаж

Красиві короткі зеленці густо вкриті дрібними горбками з білим опушенням. У них дуже ніжна, ароматна та соковита м’якоть. Майже всі плоди ростуть одного розміру, тому їх зручно використовувати для консервації.

Форсаж

Атос

Крім високої врожайності тут є ще дві основні переваги – відмінна схожість і компактний однорідний розмір. Це дуже невибагливий сорт, який легко виживає там, де інші не справляються.

Атос

Російський смарагд

Це один із найкращих сортів для засолення та для продажу. Він поєднує відмінні смакові та візуальні якості. Плоди – не надто великі, до 10 см, з темними горбками по всій поверхні.

Російський смарагд