Наймодніший колір волосся: тренди та тенденції

Наймодніший колір волосся: тренди та тенденції

Важко уявити яскравий образ без такої ж ефектної зачіски. Стильні відтінки змінюються від сезону до сезону, адже хочеться відповідати стрімкій моді! Тобі більше не доведеться витрачати час на вивчення каталогів та просторів мережі. Ми зібрали головні тренди та тенденції на наймодніші кольори волосся!

1. Шоколадний відтінок

Безумовний лідер у майбутньому сезоні – шоколадний відтінок у всіх його варіаціях. Головна перевага в тому, що навіть за однорідного фарбування він виглядає дуже яскраво.

Шоколадний відтінок - Наймодніший колір волосся

2. “Кавові” відтінки

Найпопулярніші темні відтінки в новому сезоні – це кава, кава з молоком, капучино та їх різноманітні різновиди. Сюди можна додати горіх, корицю, карамель та інші «смачні» кольори.

«Кавові» відтінки - Наймодніший колір волосся

3. Синя-чорний

Більше теплий чорний, який відливає в коричневий, виходить з моди і знову поступається місцем холодному синювато-чорному фарбуванню. Вічна класика виглядає яскраво із будь-якою стрижкою.

Синя-чорний - Наймодніший колір волосся

4. Золотисто-русявий

Завдяки моді на натуральність нейтральні русяві відтінки знову актуальні. Особливо хороші теплі золотисті тони з легкими відблисками та переливами.

Золотисто-русявий - Наймодніший колір волосся

5. Теплий рудий

З рудих відтінків у моді будуть теплі та природні кольори, на кшталт яскравого медового чи бурштинового. Добре, що їх досить легко досягти і підтримувати навіть натуральними барвниками.

Теплий рудий - Наймодніший колір волосся

6.Полуничний блонд

Ніжний блонд із полуничним підтоном буде актуальним у сезоні. Він досить незвичайний, але водночас стриманий і підходить майже всім, на відміну від яскравих екстремальних фарбувань.

Полуничний блонд - Наймодніший колір волосся

7. Блоранж або помаранчевий блонд

Блонд з легким рудим відтінком витісняє більш природні та природні тони. Але тут дуже важливо не піти у негарну жовтизну чи мідь, бо це вже зовсім інша історія.

Блоранж або помаранчевий блонд - Наймодніший колір волосся

8. Бронд або браун блонд

Ще одна складна варіація блонду, але цього разу у поєднанні карамельно-медових та коричневих відтінків. Такий колір ідеально підходить тим, хто хоче освітлити або затемнити волосся, але поки що не готовий до радикальних змін.

Бронд або «браун блонд» - наймодніший колір волосся

9.Скандинавський блонд

Класичний холодний блонд, як і раніше, залишається в тренді в. Але його важко добитися і так самонепросто підтримувати, тому це вибір тільки для дівчат, готових приділяти багато уваги своєму волоссю.

Скандинавський блонд - Наймодніший колір волосся

10. Крижане срібло

Сталевий сіруватий відтінок волосся закономірно продовжує моду на холодний блонд. Це безпрограшний вибір для жінок, які хочуть ефектно обіграти сивину.

Крижане срібло - Наймодніший колір волосся

11. Вишневий колір

Темні та приглушені червоні відтінки підірвуть модні подіуми у найближчі кілька сезонів. Зверніть увагу на бордовий, махагон, вишню, а якщо потрібно щось холодніше – на баклажан.

Вишневий колір - Наймодніший колір волосся

12. Пастельні відтінки

З яскравих різнокольорових фарбувань найпопулярнішими будуть пастельні відтінки. Причому їх можна поєднувати у довільних комбінаціях або використовувати лише для колорування.

Пастельні відтінки - Наймодніший колір волосся

13. Приховане фарбування

Техніка прихованого фарбування з’явилася давно, але починає завойовувати маси. Суть у тому, що в інший колір (зазвичай яскравий або контрастний) забарвлюється тільки частина волосся знизу, і його видно при певному укладанні або проділі.

Приховане фарбування - Наймодніший колір волосся

14. Плавні переходи

Складні переходи між відтінками також залишаються актуальними. Найкраще для цього підходить вже перевірена техніка омбре, але арсенал майстрів продовжує зростати та рости.

Плавні переходи - Наймодніший колір волосся

15. Натуральне коріння

Тенденція затемнювати коріння або залишати їх максимально природними зберігається для всіх типів фарбування. Це дуже зручно, адже можна рідше підфарбовуватися, та й узгодити улюблений відтінок із кольоротипом простіше.

Натуральне коріння - Наймодніший колір волосся