Наймодніший колір волосся: тренди та тенденції

Наймодніший колір волосся: тренди та тенденції

Важко уявити яскравий образ без такої ж ефектної зачіски. Стильні відтінки змінюються від сезону до сезону, адже хочеться відповідати стрімкій моді! Тобі більше не доведеться витрачати час на вивчення каталогів та просторів мережі. Ми зібрали головні тренди та тенденції на наймодніші кольори волосся!

1. Шоколадний відтінок

Безумовний лідер у майбутньому сезоні – шоколадний відтінок у всіх його варіаціях. Головна перевага в тому, що навіть за однорідного фарбування він виглядає дуже яскраво.

Шоколадний відтінок - Наймодніший колір волосся

2. “Кавові” відтінки

Найпопулярніші темні відтінки в новому сезоні – це кава, кава з молоком, капучино та їх різноманітні різновиди. Сюди можна додати горіх, корицю, карамель та інші «смачні» кольори.

«Кавові» відтінки - Наймодніший колір волосся

3. Синя-чорний

Більше теплий чорний, який відливає в коричневий, виходить з моди і знову поступається місцем холодному синювато-чорному фарбуванню. Вічна класика виглядає яскраво із будь-якою стрижкою.

Синя-чорний - Наймодніший колір волосся

4. Золотисто-русявий

Завдяки моді на натуральність нейтральні русяві відтінки знову актуальні. Особливо хороші теплі золотисті тони з легкими відблисками та переливами.

Золотисто-русявий - Наймодніший колір волосся

5. Теплий рудий

З рудих відтінків у моді будуть теплі та природні кольори, на кшталт яскравого медового чи бурштинового. Добре, що їх досить легко досягти і підтримувати навіть натуральними барвниками.

Теплий рудий - Наймодніший колір волосся

6.Полуничний блонд

Ніжний блонд із полуничним підтоном буде актуальним у сезоні. Він досить незвичайний, але водночас стриманий і підходить майже всім, на відміну від яскравих екстремальних фарбувань.

Полуничний блонд - Наймодніший колір волосся

7. Блоранж або помаранчевий блонд

Блонд з легким рудим відтінком витісняє більш природні та природні тони. Але тут дуже важливо не піти у негарну жовтизну чи мідь, бо це вже зовсім інша історія.

Блоранж або помаранчевий блонд - Наймодніший колір волосся