Модні жіночі кросівки, весна-літо – новинки та тренди (50 фото)

Модні жіночі кросівки, весна-літо: новинки та тренди (50 фото)

Спортивне взуття за останні кілька сезонів, здається, зовсім витіснило інші моделі та фасони. Не дивно, що вона стає все різноманітнішою, тому зібрали для тебе добірку модних жіночих кросівок цієї весни та літа!

1. Кросівки на платформі

Нас чекає тріумфальне повернення високої платформи, і дизайнери кросівок не могли пройти повз. Сучасні платформи дуже високі, навмисне масивні, але зручні навіть для довгих прогулянок.

Кросівки на платформі
Кросівки на платформі

2. Відкриті кросівки

Цей тренд буде актуальним до літа, разом із приходом спеки. Такі моделі нагадують щось середнє між кросівками та сандалями. Дивовижне поєднання легкості, комфорту та простої повсякденної елегантності.

Відкриті кросівки
Відкриті кросівки

3. Білі кросівки

Чим більше кольорів, принтів і найшаленіших поєднань з’являється, тим яскравіше сяє окремий тренд на біле взуття. Зрештою, коли ще її носити, якщо не навесні чи влітку? Але будь готова, що й доглядати таких кросівок доведеться особливо ретельно.

Білі кросівки

4. Кросівки табі

Спортивні бренди повернули моду на табі. Так що якщо колись ти мріяла відчути себе справжнім ніндзя – тепер маєш чудову нагоду!

Кросівки табі

5. Високі кросівки

Тут і спортивна класика на кшталт джорданів на міський лад, і по-справжньому екстравагантні моделі мало не до коліна. Вибирай те, що тобі ближче!

Високі кросівки
Високі кросівки

6. Блискучі кросівки

Блискачі, паєтки, переливи та бензинові розлучення – навіть імениті спортивні бренди не встояли. Особливо гарні срібні та кольорові металики. Вони чудово поєднуються навіть із романтичними жіночними образами.

Блискучі кросівки
Блискучі кросівки

7. Кольорові кросівки

Якщо ти любиш акцентне взуття – це беззастережно твій вибір. У дуже популярні однотонні яскраві кросівки найнеймовірніших кольорів – червоні, лимонні, малинові, бірюзові або ультрамаринові. Можна поекспериментувати з контрастними шнурками!

Кольорові кросівки