Модні блузки – останні новинки та тренди (50 фото)

Модні блузки: останні новинки та тренди (50 фото)

Футболки та толстовки всіх видів і фасонів стали такими популярними, що іноді здається, нічого іншого вже й не залишилося. Але поспішаємо переконати тебе у зворотному – варіанти є завжди. Наприклад, сьогодні ми розповімо про модні жіночі блузи в році!

1. Пишні рукава

Тренд на об’ємні рукави, мабуть, найкраще підходить саме блузкам. Причому з їхньою допомогою можна відмінно грати з пропорціями, зміщуючи акцент до плечей або навпаки вниз до кистей. Зараз пишні рукави роблять не тільки з тонких тканин, що струмують. Більш щільним і жорстким матеріалам надають химерні геометричні форми.

Пишні рукави
Пишні рукави

2. Пастельні кольори

Окрім білого та молочного актуальні блузки натуральних пастельних відтінків. Персиковий, оливковий, припилений блакитний або рожевий – всі ці варіанти будуть дуже добрими. А ще зверни увагу на сірі блузки з ледь вловимим відливом в інші відтінки.

Пастельні кольори
Пастельні кольори

3. Волани та рюші

Повернення воланів – своєрідна данина ретро-стилю, який стає все різноманітнішим та актуальнішим. Причому дизайнери експериментують з їхньою формою та розташуванням як завгодно, тому вони можуть бути горизонтальними, вертикальними, діагональними і, звичайно ж, асиметричними.

Волани та рюші

4. Відкриті плечі

Відкриті плечі та ключиці завжди виглядають дуже красиво, ніжно та спокусливо. Зверніть увагу на моделі з широким верхом, які можна стягнути з одного або відразу з двох боків. Крім того, хороші блузки на тонких бретелях, завдяки яким нічого точно не сповзатиме. І не забувай про закриті блузки з високою горловиною та прорізами на плечах.

Відкриті плечі
Відкриті плечі