Модне жіноче взуття, весна-літо – тренди та новинки (50 фото)

Модне жіноче взуття, весна-літо: тренди та новинки (50 фото)

Вибір взуття часто перетворюється на муку. Звичайно, популярність спортивного стилю суттєво спростила це завдання, але ж не можна постійно ходити в одних кросівках. Тож вибрали для тебе наймодніші моделі жіночого взуття сезону весна-літо!

1. Гострий носок

Хоч останній рік і воскресив квадратні шкарпетки, але новий сезон знову повертає нам дотепні туфлі. На цей раз вони все частіше зустрічаються на плоскому ходу або зовсім крихітному підборі. Стильне доповнення – довгий тонкий шнурок навколо щиколотки.

Гострий носок
Гострий носок

2. Кіттен Хілл

Так називається мініатюрний підбор, який рішуче витіснив шпильки навіть у класичних човниках. Всього 3 см висоти та форма чарки – і ось краса буває ще й практичною!

Кіттен хіл

3. Чоботи гармошкою

Тренд весни – легкі шкіряні чоботи зі спущеною халявою-гармошкою. Вони чудово поєднуються з джинсами, брюками, сукнями та спідницями. А ще такі моделі роблять ноги візуально тоншими.

Чоботи гармошкою
Чоботи гармошкою

4. Ремінці на щиколотці

Цей тренд торкнувся і туфлів, і босоніжок, так що залишиться мінімум до кінця літа. Таке жіноче взуття не тільки красиве, але ще й зручне, бо нога не крутиться і не випадає.

Ремінці на щиколотці

5. Плетені сандалі

Сандалії, ніби щойно переплетені вручну з мотузки, будуть на піку влітку. Вони відмінно гармонують з легким бавовняним і лляним одягом, продовжують актуальні еко-тренди та моду на ручну роботу.

Плетені сандалії
Плетені сандалії

6. Лофери

Спочатку лофери – чоловіче взуття, але зараз його роблять і для жінок. Зберігаються основні контури туфель, але змінюються відтінки та матеріали. Актуальними будуть кольорові моделі, невисокі широкі підбори та декоративне шнурівка.

Лофери
Лофери