Модне мелірування на коротке волосся – фото, як вибрати свій колір

Дуже легко можна домогтися зміни іміджу за допомогою нової стрижки або кольору волосся. Але не кожна дівчина чи жінка зважиться на радикальні заходи. У такому випадку на допомогу прийде така техніка фарбування волосся, як мелірування. Стилісти-перукарі з роками прийшли до висновку, що найкрасивіші тони – це природні. У наш час уже рідко зустрінеш серед фахівців прихильників яскравих фарб для волосся і мелірованого пасм, які різко відрізняються від основного кольору волосся. Сьогодні ми спробуємо розібратися, яким же буде модне мелірування на короткі волосся, фото покаже наочні приклади.

Перш ніж проводити процедуру мелірування, необхідно визначитися з відтінками. Обов’язково запитайте поради у фахівця, наскільки сильно повинні відрізнятися пофарбовані пасма від основного кольору. Після того, як ви зробили мелірування, постарайтеся якомога менше перебувати на сонці, тому що під дією ультрафіолетових променів відбувається згладжування контрасту між пасмами.

Широко застосовуватимуться наступні техніки мелірування:

– техніка бликующего мелірування;

– техніка зворотного мелірування;

– техніка щадного мелірування;

– техніка французького мелірування;

– мелірування “Шатуш”;

– мелірування “Балаяж”;

– каліфорнійське мелірування;

– класичне мелірування.

Давайте більш детально розглянемо деякі з цих технік.

Завдяки мелірування, можна освіжити колір волосся, надати новизну стрижці. Для майстра абсолютно не грає ролі, якої довжини, кольору, текстури волосся. З допомогою мелірування можна навіть згладити деякі недоліки. Приміром, зробити менш помітною сивину або візуально додати обсяг не особливо густим волоссям.

Навіть така проблема, як брак часу на укладку короткої стрижки, може бути вирішена. Завдяки мелірування стрижка набуває більш акуратний вигляд і не складається враження недоглянутості.

Так як мелірування проводиться виключно на окремі пасма, то пошкодження волосся не так яскраво виражена, як при повному фарбуванні. При відростанні волосся немає чітко вираженого контрасту між мелированными пасмами і кольором коренів. Це дає можливість рідше вдаватися до корекції кольору, що благотворно позначається на структурі волосся.

Натуральні відтінки при мелірованії волосся в новому сезоні будуть особливо вітатися. Це може бути колір всього на тон або два світліше вихідного. Створюється враження, що пасма просто вигоріли на сонці. Такий ефект досягається за допомогою застосування техніки «Шатуш». Ця технологія фарбування як би розтушовує колір, завдяки чому відбувається дуже плавний перехід між природними і осветленными пасмами. При цьому абсолютно згладжуються кордону, і відрослі корені стають майже непомітними.

Якщо мелірування проводиться на темному волоссі, то наступним етапом рекомендується зробити тонування. Це допоможе значно зменшити разючий контраст між пофарбованими і природними пасмами.

На темному волоссі дуже красиво виглядає так звана розтяжка кольору. Це ефект поступового плавного переходу від коріння волосся до кінчиків. В цьому випадку застосовують каліфорнійське мелірування. Підбираючи відтінки, звертають увагу на те, щоб відтінки відрізнялися один від одного не більше, ніж на два тони. Використовувати таке мелірування для обрамлення стрижки. При цьому фарбування роблять строго по контуру зачіски.

На природний світлий колір волосся краще всього підходить класичне мелірування. При цьому товщина освітлених пасом має бути не більше 5 мм, Темно-русяве і каштанове волосся дозволяють робити бликующее мелірування. Добитися ефекту відблисків можна за допомогою фарб бежевих, горіхових, кавових і карамельних відтінків.

Техніка «Балаяж» нагадує ефект відрослих коренів при традиційному фарбуванні. Такий вид мелірування краще всього підходить для волосся середньої довжини.

Найбезпечнішим видом мелірування є французьке. Підходить воно для русоволосых і шатенок. Для цього використовується спеціальний склад на основі воску. Ця фарба дозволяє освітлити пасма на два-три тони без пошкодження волосся. Після проведення такої процедури волосся, навпаки, виглядають здоровішими, ніж до фарбування.

Техніка зворотного мелірування може допомогти жінкам, у яких дуже світлі кінчики волосся і темні корені. Завдяки цій технології можна досягти чітко профарбованих пасм і провести корекцію кольору.

Похибки, які вимагають зворотного мелірування, що можуть виникати у випадку невдалої стрижки фарбованого волосся або не проведена вчасно коригування кольору після мелірування. Також цей метод підходить тим, кому набридли прояснені волосся і хочеться натуральності. Щоб домогтися натурального кольору, потрібно провести декілька процедур. А для коригування кольору досить і однієї.