Модне фарбування на коротке волосся (50 фото) – ідеї та тенденції

Модне фарбування на коротке волосся (50 фото)

Досі думаєш, що коротка стрижка може обмежувати фантазію в креативних фарбуваннях? А ось і ні! І на доказ цього ми зібрали цілих 12 ідей модних фарбувань на коротке волосся!

1. Брондування на коротке волосся

Дуже природна техніка з чергуванням світлих і темніших пасм. Вона виконується в натуральних відтінках, коріння відростає непомітним, а волосся здається густішим і об’ємнішим. Цей компроміс для дівчат, які вічно не можуть визначитися між блондом і темним!

Брондування на коротке волосся
Брондування на коротке волосся

2. Омбре

Омбре за останні роки вже стало універсальною класикою, яка нікуди не подінеться. Для екстремально-коротких стрижок воно не підійде, але якщо довжина волосся сягає хоча б до вух – цього вже достатньо.

Омбре
Омбре

3. Шатуш на коротке волосся

Цей метод дає бездоганний ефект вигорілого волосся. Воно дивовижно виглядає на об’ємних коротких стрижках, на зразок боба. Але при всій візуальній простоті техніка досить складна, тому потрібна рука майстра.

Шатуш на коротке волосся

4. Балаяж на коротке волосся

Це те саме фарбування, яке допомогло назавжди забути про проблеми з відрослим корінням на коротке волосся. Стандартне виконання в – це розгонисте освітлення окремих пасм на темному волоссі.

Балаяж на коротке волосся
Балаяж на коротке волосся

5. Кольорове пастельне фарбування

За часів інстаграма та тик-току мода не обходиться без яскравих фарб. У р. пастельне фарбування на коротке волосся все рідше буде однотонним.Можна сміливо змішати кілька кольорів на різні пасма або зробити незвичайні переходи.

Кольорове пастельне фарбування
Кольорове пастельне фарбування

6. Аіртач на коротке волосся

Тут головна особливість у нанесенні фарби. Крім м’якого переходу відтінків, техніка ще й дуже щадна, так що практично не травмує волосся.

Аіртач на коротке волосся