Манікюр на довгі нігті (50 фото) – модні новинки та красиві ідеї

Манікюр на довгі нігті: модні новинки та ідеї (50 фото)

Велика довжина – ідеальне полотно для гарних та оригінальних дизайнів. Можна розгулятися з градієнтами, малюнками, блискітками та навіть об’ємними прикрасами. Тримайте найкращі ідеї манікюру на довгі нігті!

1. Нюдовий манікюр на довгі нігті

У вибирай холодні відтінки бігу та молочний. Напівпрозорі покриття та максимально природний ефект теж дуже актуальні. З відстані такий манікюр виглядає, начебто лаку взагалі немає.

Нюдовий манікюр на довгі нігті
Нюдовий манікюр на довгі нігті

2. Ніжний пастельний манікюр

Висвітлені пастельні відтінки перетворюють навіть екстремальну довжину і форму нігтів. Вони завжди виглядають дуже витончено, жіночно і ніжно – саме для романтичного настрою.

Ніжний пастельний манікюр

3. Сірий та жовтий манікюр

Два головні кольори року можна впевнено поєднувати між собою чи іншими фарбами. Жовтий чудово виглядає з нюдом, білим та чорним, а от сірий у всій його багатогранності підходить взагалі до будь-яких кольорів.

Сірий та жовтий манікюр
Сірий та жовтий манікюр

4. Темний манікюр на довгі нігті

Урочистість мінімалістичного стилю року – однотонний чорний манікюр, який знову повернувся до трендів. Зверніть увагу на темні відтінки сірого, зеленого та фіолетового. Особливо у поєднанні з матовим топом!

Темний манікюр на довгі нігті
Темний манікюр на довгі нігті

5. Червоний манікюр на довгі нігті

Насичений червоний і бордовий знову витісняють стриманіші цегляні та коралові відтінки.А якщо тобі хочеться трохи приглушити агресивність такого манікюру на довгі нігті, тобі знову допоможе матовий топ.

Червоний манікюр на довгі нігті

6. Манікюр із написами

Наклейки із забавними написами будуть дуже актуальні навесні та влітку року. Це відмінний спосіб підняти настрій собі та оточуючим, зовсім не докладаючи зусиль. Найкраще написи виглядають на нейтральному бежевому фоні.

Манікюр з написами
Манікюр з написами