Манікюр на довгі нігті (50 фото) – модні новинки та красиві ідеї

Манікюр на довгі нігті: модні новинки та ідеї (50 фото)

Велика довжина – ідеальне полотно для гарних та оригінальних дизайнів. Можна розгулятися з градієнтами, малюнками, блискітками та навіть об’ємними прикрасами. Тримайте найкращі ідеї манікюру на довгі нігті!

1. Нюдовий манікюр на довгі нігті

У вибирай холодні відтінки бігу та молочний. Напівпрозорі покриття та максимально природний ефект теж дуже актуальні. З відстані такий манікюр виглядає, начебто лаку взагалі немає.

Нюдовий манікюр на довгі нігті
Нюдовий манікюр на довгі нігті

2. Ніжний пастельний манікюр

Висвітлені пастельні відтінки перетворюють навіть екстремальну довжину і форму нігтів. Вони завжди виглядають дуже витончено, жіночно і ніжно – саме для романтичного настрою.

Ніжний пастельний манікюр

3. Сірий та жовтий манікюр

Два головні кольори року можна впевнено поєднувати між собою чи іншими фарбами. Жовтий чудово виглядає з нюдом, білим та чорним, а от сірий у всій його багатогранності підходить взагалі до будь-яких кольорів.

Сірий та жовтий манікюр
Сірий та жовтий манікюр

4. Темний манікюр на довгі нігті

Урочистість мінімалістичного стилю року – однотонний чорний манікюр, який знову повернувся до трендів. Зверніть увагу на темні відтінки сірого, зеленого та фіолетового. Особливо у поєднанні з матовим топом!

Темний манікюр на довгі нігті
Темний манікюр на довгі нігті

5. Червоний манікюр на довгі нігті

Насичений червоний і бордовий знову витісняють стриманіші цегляні та коралові відтінки.А якщо тобі хочеться трохи приглушити агресивність такого манікюру на довгі нігті, тобі знову допоможе матовий топ.

Червоний манікюр на довгі нігті

6. Манікюр із написами

Наклейки із забавними написами будуть дуже актуальні навесні та влітку року. Це відмінний спосіб підняти настрій собі та оточуючим, зовсім не докладаючи зусиль. Найкраще написи виглядають на нейтральному бежевому фоні.

Манікюр з написами
Манікюр з написами

7. Манікюр із втиранням на довгі нігті

На довгих нігтях переливчасті втирання розкриваються у всій красі. Перлини відливають усім багатством півтонів, а металіки створюють ефект справжньої дзеркальної поверхні.

Манікюр з втиранням на довгі нігті
Манікюр з втиранням на довгі нігті

8. Манікюр з пластівцями

Дизайн з пластівцями – це щось середнє між фольгою та втиранням. Але при цьому довжина дозволяєекспериментувати з їх розташуванням, набиванням та розтяжкою.

Манікюр з пластівцями

9. Матовий манікюр на довгі нігті

Матовий топ уже не перший сезон залишається серед головних трендів. А у його застосування стає ще різноманітнішим. Наприклад, він чудово поєднується з фольгою, «перепелиними яйцями», блискітками і навіть деякими втираннями.

Матовий манікюр на довгі нігті
Матовий манікюр на довгі нігті

10. Манікюр «котяче око»

Ситуація з «кішками» дуже схожа на втирання, тому що чим більша довжина – тим більш багатогранним та переливчастим стає покриття. Такий манікюр не набридає розглядати тижнями! Тим більше, у популярні «кішки», які відливають одразу кількома відтінками.

Манікюр «котяче око»
Манікюр «котяче око»

11. Манікюр із блискітками на довгі нігті

Найактуальніший і найсвіжіший варіант у – це розтяжка блискітками. Тим більше, що довжина дозволяє зробити її справді плавною та витонченою. Для неї підходить як дрібний гліттер, так і великі блискітки, і навіть конфетті, які поштучно викладають.

Манікюр з блискітками на довгі нігті
Манікюр з блискітками на довгі нігті

12. Манікюр із шиммером на довгі нігті

Зверніть увагу на нюдові бази та прозорі топи з шиммером – на довгих нігтях вони виблискують особливо ефектно. Такий топ перетворює будь-яку підкладку, але при цьому виглядає куди нейтральнішим за великі блискітки.

Манікюр із шиммером на довгі нігті

13. Манікюр зі стемпінгом

Наймодніший і найкрасивіший стемпінг на найближчі кілька сезонів – це нашарування різних дрібних та суцільних малюнків. Звичайно, такий творчий хаос найзручніше робити саме на довгих нігтях!

Манікюр зі стемпінгом
Манікюр зі стемпінгом

14. Манікюр із фольгою на довгі нігті

Хаотичні мазки фольгою – ефектний та практично миттєвий дизайн. Світлі металіки чудово виглядають з нюдовим манікюром, а яскрава кольорова фольга грає новими фарбами на чорному або сірому фоні.

Манікюр з фольгою на довгі нігті
Манікюр з фольгою на довгі нігті

15. Градієнтний манікюр на довгі нігті

Омбре і складніші дизайни з градієнтами стають все популярнішими і сміливішими. У моді вже не лише плавні переходи від бігу до кольору, а й поєднання контрастних та яскравих відтінків, на кшталт помаранчевого з фіолетовим або жовтого із зеленим.

Градієнтний манікюр на довгі нігті

16.Манікюр із тваринними принтами

Говорячи про манікюрні тренди року, неможливо упустити тварини принти. Якщо леопардовий візерунок здається тобі занадто зухвалим на довгих нігтях, тоді зверниувагу на наклейки та стемпінг під далматинця або корову. Адже не дарма рік Бика!

Манікюр з тваринами принтами
Манікюр з тваринами принтами

17. Акварельний манікюр на довгі нігті

Акварельні малюнки, потіки і навіть рідкі пігменти завжди виглядають витвором мистецтва. Особливо коли довжина нігтів дозволяє розгулятися фантазії. Тримай лайфхак: найкраще акварельний манікюр виглядає не на білій, а на молочній підкладці.

Акварельний манікюр на довгі нігті
Акварельний манікюр на довгі нігті

18. Манікюр з конфетті та каміфубуками

Різнокольорові конфетті можна викладати розтяжкою або використати замість акценту в мінімалістичному дизайні. У у топи вриваються напівпрозорі фігурні каміфубіки.

Манікюр з конфетті та каміфубуками

19. Манікюр на нарощені довгі нігті

У нас хороші новини для любительок екстравагантного дизайну! У моду знову повертаються оригінальні нарощування прозорим гелем з блискітками, сухоцвітами та кольоровими пігментами. Тільки не забувай вчасно коригувати!

Манікюр на нарощені довгі нігті
Манікюр на нарощені довгі нігті

20. Різнокольоровий манікюр

Манікюр одразу кількома різними кольорами вже став настільки звичним, що їм неможливо здивувати. У крім кількох кольорових нігтів з’являється нова ідея: оформляти дві руки по-різному. Але рекомендуємо вибрати мінімалістичний дизайн або якийсь спільний елемент!

Різнобарвний манікюр

21. Об’ємний манікюр на довгі нігті

Об’ємні стрази та ланцюжки найкраще виглядають саме на довгих нігтях. Адже чим більше місця – тим витонченішим і акуратнішим можна вибудувати композицію, щоб навіть велике каміння не виглядало надто помітно.

Об'ємний манікюр на довгі нігті
Об'ємний манікюр на довгі нігті

22. Мінімалізм у манікюрі

А якщо тобі набридли складні дизайни та еклектика – мінімалізм нікуди не зник і в найближчому майбутньому точно не пропаде. Кілька смужок або крапок, крихітні геометричні малюнки, одна квітка або невеликий напис на акценті нігті – вибирай!

Мінімалізм у манікюрі
Мінімалізм у манікюрі

23. Френч на довгі нігті

Дуже красиво, витончено та цікаво виглядає френч аерографом. По суті, це градієнт з бежевого в білий, який на значній довжині виходить ще більш плавним. Зверніть увагу на традиційний френч, але з матовим топом, і на різнобарвний французький манікюр.

Френч на довгі нігті
Френчна довгі нігті

24. Місячний манікюр

З місячним манікюром рука виглядає витонченіше, а пальці довші. З темними та яскравими квітами лунку традиційно залишають бежевою, а ось із спокійнішими – оформи її срібними блискітками!

Місячний манікюр
Місячний манікюр

25. Весільний манікюр на довгі нігті

Рекомендуємо звернути увагу на лаконічні дизайни з блискітками, фольгою або мереживним стемпінгом. Вони дуже витончено і ніжно виглядають на фотографіях навіть за максимального наближення!

Весільний манікюр на довгі нігті