Малюнки на нігтях (60 фото) – модні новинки та красиві ідеї

Малюнки на нігтях: модні новинки та красиві ідеї (60 фото)

Мода в манікюрі постійно коливається від мінімалізму до справжніх мальовничих шедеврів. Спеціально для тебе ми зібрали основні тренди та тенденції у всьому, що стосується малюнків на нігтях. Ділимося цікавими ідеями дизайнів на всі випадки життя!

1. Модні малюнки на нігтях

Актуальні будуть складні малюнки, але проста кольорова гама – по 2-3 відтінки на весь манікюр. Повертаються тварини принти та світлий мереживний стемпінг. Залишаються оригінальні комбіновані дизайни з блискітками, фольгою та стразами.

Модні малюнки на нігтях
Модні малюнки на нігтях

2. Мінімалістичні малюнки на нігтях

Маленькі однотонні серця, банти та просто абстрактні візерунки з ліній – головні зірки. Найчастіше це чорні малюнки на бежевому або на світлих пастельних лаках.

Мінімалістичні малюнки на нігтях
Мінімалістичні малюнки на нігтях

3. Анотація малюнки на нігтях

Абстракція хороша своєю унікальністю, тому що зробити два ідентичні дизайни буде складно навіть за бажання. Плями, ляпки, мазки, хаотичні лінії та смуги – все це знову в моді. Але краще не зловживати кількістю кольорів – 3-4 буде достатньо для яскравого манікюру!

Абстрактні малюнки на нігтях

4. Малюнки на нігтях із крапками

Красиво та ефектно виглядають поодинокі точки, хаотично розташовані на нігтях. А для складних візерунків є навіть спеціальне визначення – манікюр дотсом. До речі, говорячи про точки, не можна не згадати повернення в тренди «перепелиних яєць».

Малюнки на нігтях з точками
Малюнки на нігтях з точками

5.Акварельні малюнки на нігтях

Складні різнокольорові малюнки зустрічаються дедалі рідше. А ось кольорова акварель – королева дизайнів уже кілька років. Майстри манікюру використовують спеціальний рідкий пігмент, який досить злегка капнути – і ось він уже гарно розтікається на покриття.

Акварельні малюнки на нігтях
Акварельні малюнки на нігтях

6. Тварини принти на нігтях

Леопарди та зебри знову повертаються на нігті модниць. А разом з ним – принти корови, далматинця та зміїної шкіри. Чим оригінальніше – тим краще. Крім ручного розпису використовуються пластини для стемпінгу та наклейки.

Тварини принти на нігтях

7. Геометричні малюнки на нігтях

Геометричні візерунки навряд чи залишать тренди в найближчому майбутньому. Надто вже вони гарні, витончені і водночас прості у виконанні. Такий дизайн можна зробити навіть самостійно, тому що він не вимагає складних художніх навичок.

Геометричні малюнки на нігтях
Геометричні малюнки на нігтях

8. Мазки на нігтях

Манікюр мазками варто виділити окремо серед усіх абстракцій та імпровізацій. Наприклад, дуже стильно виглядають чорно-білі мазки на кольоровому фоні або різнокольорові – на бежевому.

Мазки на нігтях
Мазки на нігтях

9. Малюнки на нігтях із блискітками

У році блискітки використовуються не тільки для суцільного покриття, а й як елемент дизайну. Гелем та лаками з блискітками малюють чудову геометрію, а окремі блискучі деталі красиво відтіняють абстрактні та рослинні візерунки. Зрештою, можна просто присипати малюнок блискітками зверху або взяти топ із шиммером.

Малюнки на нігтях з блискітками

10. Малюнки на нігтях із фольгою

Хаотичні відбитки фольгою найкраще поєднуються з абстрактними малюнками та мазками. Або можна зробити з них підкладку для геометричних та рослинних візерунків.

Малюнки на нігтях з фольгою
Малюнки на нігтях з фольгою

11. Наклейки із малюнками на нігтях

У творчих дизайнах, де поєднуються різні техніки та малюнки, наклейки суттєво спрощують життя. Особливо, коли потрібні дрібні та тонкі деталі чи акуратні написи. А ще – якщо важлива деталізація та чіткість ліній.

Наліпки з малюнками на нігтях
Наліпки з малюнками на нігтях

12. Нюдовий манікюр із малюнками

Лаконічні повсякденні манікюри у теж дуже творчі та оригінальні. Найчастіше їх прикрашають дрібними контрастними візерунками чорного чи срібного кольору. А ще можна скористатися білим або всією пастельною гамою.

Нюдовий манікюр з малюнками

13. Французький манікюр із малюнками

Класичний френч уже давно доповнюють одним чи декількома акцентними нігтями.І ось якраз їх можна дуже красиво прикрасити малюнками в тон френча. Або залиш традиційний білий і додай трохи акварелі.

Французький манікюр з малюнками
Французький манікюр з малюнками

14. Білі малюнки на нігтях

Білі малюнки на світлій основі дають ефект ніжної мереживної вуалі, так що виходить дуже жіночно та елегантно. На темному тлі світлі візерунки дають оригінальний і незвичний контраст, але тут обов’язково потрібен щільний і добре пігментований лак, який перекривав би основу і не просвічував.

Білі малюнки на нігтях

15. Чорні малюнки на нігтях

Чорні малюнки чудово виглядають на всіх відтінках пастельного та бежевого. Їх можна поєднувати навіть із яскравими неоновими кольорами. Але справжній манікюрний тренд – чорні візерунки прямо поверх напівпрозорої бежевої чи молочної бази.

Чорні малюнки на нігтях
Чорні малюнки на нігтях

16. Рослинні малюнки на нігтях

Витончені гілочки та листочки виглядають дуже ніжно та романтично. А ще вони мають приємний бонус: за рахунок того, що зазвичай це витягнуті довгі лінії, вони зорово подовжують нігтьову пластину.

Рослинні малюнки на нігтях
Рослинні малюнки на нігтях

17. Манікюр зі стемпінгом

Візерунки стемпінгом анітрохи не поступаються малюнкам, але це швидше та зручніше. Є дрібні деталі, які можна використовувати у мінімалізмі та абстракції. А є великі візерунки, які щільно покривають весь ніготь.

Манікюр зі стемпінгом
Манікюр зі стемпінгом

18. Малюнки аерографом на нігтях

Дизайни за допомогою аерографа як ніколи різноманітні.Замість простого омбре виходять цікаві багатобарвні градієнти, космічні та морські дизайни, західне небо та все, що завгодно!

Малюнки аерографом на нігтях

19. Чорний манікюр із малюнками

Малювати на чорному покритті складно, і саме тому такі малюнки завжди одразу впадають у вічі. Обов’язково спробуй із матовим покриттям – дуже стильно та актуально.

Чорний манікюр з малюнками
Чорний манікюр з малюнками

20. Весільний манікюр із малюнками

У весільних манікюрах зверніть увагу на мінімалізм, рослинні мотиви та білі мереживні візерунки. Їх можна доповнити розтяжкою, блискітками, стразами або камінням.

Весільний манікюр з малюнками

21. Малюнки на овальні нігті

З овальною формою гармонійно поєднуються такі ж плавні та округлі лінії. Тому навіть геометрія тут будується за таким принципом. Листя, бутони, квіти та гілочки виглядають особливо витончено.

Малюнки на овальні нігті
Малюнки на овальні нігті

22. Малюнки на квадратні нігті

На квадратних нігтях найкраще виглядає геометрія всіх видів та мастей. А ще – френч із малюнками та вертикально витягнуті абстракції, які роблять нігті візуально довшими. Діагональні лінії дають той самий ефект.

Малюнки на квадратні нігті
Малюнки на квадратні нігті

23. Малюнки на мигдалеподібні нігті

На мигдальній формі чудово виглядають витягнуті плавні лінії. А ще – великі малюнки, які в іншому випадку здавались би надто громіздкими та складними.

Малюнки на мигдалеподібні нігті
Малюнки на мигдалеподібні нігті

24. Малюнки на довгі нігті

На довгих нігтях чудові малюнки в японськомустиль. В цьому випадку якраз можна поекспериментувати зі складнішими дизайнами!

Малюнки на довгі нігті

25. Малюнки на короткі нігті

Точки, мазки, мінімалізм та «перепелині яйця» на коротких нігтях виглядають найкраще. Уникай чітких горизонтальних ліній та витягуй візерунки по вертикалі.

Малюнки на короткі нігті