Малюнки на нігтях (60 фото) – модні новинки та красиві ідеї

Малюнки на нігтях: модні новинки та красиві ідеї (60 фото)

Мода в манікюрі постійно коливається від мінімалізму до справжніх мальовничих шедеврів. Спеціально для тебе ми зібрали основні тренди та тенденції у всьому, що стосується малюнків на нігтях. Ділимося цікавими ідеями дизайнів на всі випадки життя!

1. Модні малюнки на нігтях

Актуальні будуть складні малюнки, але проста кольорова гама – по 2-3 відтінки на весь манікюр. Повертаються тварини принти та світлий мереживний стемпінг. Залишаються оригінальні комбіновані дизайни з блискітками, фольгою та стразами.

Модні малюнки на нігтях
Модні малюнки на нігтях

2. Мінімалістичні малюнки на нігтях

Маленькі однотонні серця, банти та просто абстрактні візерунки з ліній – головні зірки. Найчастіше це чорні малюнки на бежевому або на світлих пастельних лаках.

Мінімалістичні малюнки на нігтях
Мінімалістичні малюнки на нігтях

3. Анотація малюнки на нігтях

Абстракція хороша своєю унікальністю, тому що зробити два ідентичні дизайни буде складно навіть за бажання. Плями, ляпки, мазки, хаотичні лінії та смуги – все це знову в моді. Але краще не зловживати кількістю кольорів – 3-4 буде достатньо для яскравого манікюру!

Абстрактні малюнки на нігтях

4. Малюнки на нігтях із крапками

Красиво та ефектно виглядають поодинокі точки, хаотично розташовані на нігтях. А для складних візерунків є навіть спеціальне визначення – манікюр дотсом. До речі, говорячи про точки, не можна не згадати повернення в тренди «перепелиних яєць».

Малюнки на нігтях з точками
Малюнки на нігтях з точками

5.Акварельні малюнки на нігтях

Складні різнокольорові малюнки зустрічаються дедалі рідше. А ось кольорова акварель – королева дизайнів уже кілька років. Майстри манікюру використовують спеціальний рідкий пігмент, який досить злегка капнути – і ось він уже гарно розтікається на покриття.

Акварельні малюнки на нігтях
Акварельні малюнки на нігтях