Літній манікюр (50 фото) – модні та красиві ідеї дизайну нігтів

Літній манікюр: модні та красиві ідеї (50 фото)

З наближенням літа хочеться чогось нового, свіжого та оригінального. Навіть у повсякденному образі, в який якраз можна сміливо додати фарб. Пропонуємо почати з малого і ділимося модними ідеями літнього манікюру!

1. Світловідбивний манікюр

Яскраві, стильні та ефектні світловідбивні лаки заполонили Інстаграм. Наразі вони вже є в різних відтінках, і наносити їх можна на різні бази – від нюду до чорного.

Світловідбивний манікюр

2. Геометрія та смужки

Геометричні дизайни залишаються на піку популярності цього літа. Причому зараз геометрія теж буває яскравою, експресивною та барвистою, а не лише строгий мінімалізм. Окремо зверніть увагу на наклейки-смужки, які допомагають створювати акуратні візерунки.

Геометрія та смужки
Геометрія та смужки

3. Абстракція та мазки

Хаотичні кольорові плями, ляпки, лінії та мазки завжди актуальні саме влітку. Можеш сміливо поєднувати будь-які відтінки в такому візерунку, але тоді потрібне нейтральне нюдове тло або якийсь загальний контрастний елемент.

Абстракція та мазки
Абстракція та мазки

4. Градієнт та омбре

Плавний перехід за допомогою аерографа не тільки виглядає ефектно, але ще й дуже практичний. Якщо зробити таку розтяжку від бежевого чи молочного – буде майже непомітно, коли нігті відростають.

Градієнт та омбре

5. Літній мінімалістичний манікюр

Якщо ж ти прагнеш лаконічних образів, легкості та свіжості у всьому – вибирай мінімалістичні дизайни. Це нюдова база або пастель, а з ними кілька маленьких акцентних плям, малюнків або страз.

Літній мінімалістичний манікюр

6.Мармур та розлучення

Манікюр під мармур чи малахіт вже був популярним кілька сезонів тому. І ось у він знову в тренді разом із джинсами-«варенками» та одягом забарвлення тай-дай.

Мармур і розлучення
Мармур і розлучення