Літній манікюр (50 фото) – модні та красиві ідеї дизайну нігтів

Літній манікюр: модні та красиві ідеї (50 фото)

З наближенням літа хочеться чогось нового, свіжого та оригінального. Навіть у повсякденному образі, в який якраз можна сміливо додати фарб. Пропонуємо почати з малого і ділимося модними ідеями літнього манікюру!

1. Світловідбивний манікюр

Яскраві, стильні та ефектні світловідбивні лаки заполонили Інстаграм. Наразі вони вже є в різних відтінках, і наносити їх можна на різні бази – від нюду до чорного.

Світловідбивний манікюр

2. Геометрія та смужки

Геометричні дизайни залишаються на піку популярності цього літа. Причому зараз геометрія теж буває яскравою, експресивною та барвистою, а не лише строгий мінімалізм. Окремо зверніть увагу на наклейки-смужки, які допомагають створювати акуратні візерунки.

Геометрія та смужки
Геометрія та смужки

3. Абстракція та мазки

Хаотичні кольорові плями, ляпки, лінії та мазки завжди актуальні саме влітку. Можеш сміливо поєднувати будь-які відтінки в такому візерунку, але тоді потрібне нейтральне нюдове тло або якийсь загальний контрастний елемент.

Абстракція та мазки
Абстракція та мазки

4. Градієнт та омбре

Плавний перехід за допомогою аерографа не тільки виглядає ефектно, але ще й дуже практичний. Якщо зробити таку розтяжку від бежевого чи молочного – буде майже непомітно, коли нігті відростають.

Градієнт та омбре

5. Літній мінімалістичний манікюр

Якщо ж ти прагнеш лаконічних образів, легкості та свіжості у всьому – вибирай мінімалістичні дизайни. Це нюдова база або пастель, а з ними кілька маленьких акцентних плям, малюнків або страз.

Літній мінімалістичний манікюр

6.Мармур та розлучення

Манікюр під мармур чи малахіт вже був популярним кілька сезонів тому. І ось у він знову в тренді разом із джинсами-«варенками» та одягом забарвлення тай-дай.

Мармур і розлучення
Мармур і розлучення

7. Матовий неон

Кислотні неонові кольори довго вважалися антитрендом, поки в моді були глибші відтінки. Але ось влітку знову настала їхня зоряна година, але тепер – у матовому виконанні!

Матовий неон
Матовий неон

8. Літній манікюр з обведенням

Це цікавий прийом, коли весь ніготь обводиться за контуром. Виходить своєрідна рамка, а ось усередині вона може бути кольоровою, з малюнками чи взагалі без покриття.

Літній манікюр з обведенням

9.Акварельний літній манікюр

Водянисті акварельні візерунки, що ніжно розтікаються на білому або бежевому фоні, особливо гарні саме влітку. Тільки поглянь, як гарно виглядають квітита інші малюнки на нігтях в акварельній техніці!

Акварельний літній манікюр
Акварельний літній манікюр

10. Зелений літній манікюр

Один із головних відтінків цього літа в манікюрі – насичений трав’янистий зелений. Він хороший у всіх видах – у глянці, матовому виконанні, з шиммером або втиранням поверх.

Зелений літній манікюр

11. Перехід кольору

Тут хотілося б поговорити не про градієнт на одному нігті, а про цікавий прийом поєднання відтінків. Усі нігті на одній руці витримані в одному кольорі, але з різницею в один або кілька тонів.

Перехід кольору

12. Літній манікюр у японському стилі

Східні мотиви знову актуальні у вуличній моді, а разом із нею – і у манікюрі. Це білий, червоний, чорний, геометрія, рослинні візерунки, ієрогліфи та інші особливості.

Літній манікюр у японському стилі
Літній манікюр у японському стилі

13. Рідкий метал

Втирання з ефектом металік та фольга вже стали звичними. А ось ефект рідкого металу, що розтікається по нігтях хаотичними плямами – це щось нове для екстравагантних модниць.

Рідкий метал
Рідкий метал

14. Темний літній манікюр

Незважаючи на велику кількість яскравих фарб, темний манікюр все одно залишається актуальним. Але в він тяжіє до простоти та мінімалізму, тому радимо вибирати чорний, сталевий або графітовий замість складних багатокомпонентних кольорів.

Темний літній манікюр

15. Контрастний літній манікюр

Принцип контрасту доводиться до абсолюту завдяки різноманітності яскравих фарб. Влітку можна сміливо поєднувати в одному манікюрі бежевий, білий, чорний та кислотний лимонний або неоновий рожевий.

Контрастний літній манікюр

16. Блакитний літній манікюр

Ще один із найпопулярніших кольорів цього літа – небесно-блакитний. Яскравий, чистий і насичений відтінок прийшов на зміну спокійній розмитій пастелі. Чудовий вибір для відпустки!

Блакитний літній манікюр

17. Стрази та каміння

Якщо ти чекала повернення моди на стрази, каміння та інший об’ємний декор – то ось вона! Тут головне не перестаратися у своєму бажанні зробити все найкраще одразу. Хоч актуальні еклектичні тренди і дозволяють навіть це, але у повсякденному житті такі прикраси незручні.

Стрази та каміння
Стрази та каміння

18. Манікюр із забавними малюнками

Складний ручний розпис відступив на задній план на тлі мінімалізму, абстракції та геометрії. Але літо – найкраща пора для веселих мультяшних малюнків, фруктів, пальм та метеликів.

Манікюр із забавними малюнками
Манікюр із забавними малюнками

19. Негативний простір

Головна особливість цього манікюру в тому, що частина нігтя залишається зовсім без покриття, крім прозорого топу. Негативний простір чудово вписується у складні абстрактні дизайни.

Негативний простір

20. Різнокольоровий літній манікюр

Влітку можна сміливо ні в чому не відмовляти і малювати веселку на нігтях. Поєднуй будь-які кольори на різних пальцях, але слідкуй, щоб вони були однією яскравістю та насиченістю – і тоді манікюр буде гармонійним.

Різнобарвний літній манікюр

21. Квіти та листя

Яке літо обходиться без рослинних та квіткових візерунків буквально всюди? Ось і в манікюрі вони знову будуть актуальними у всіх видах – наклейками, малюнками, стемпінгом.

Квіти та листя
Квіти та листя

22. Тварини принти

Це сильний тренд, який наскрізною ниткою відбувається через весь рік. Леопард, зебра, жираф, далматинець та інші тварини принти гармонійно вплітаються в дизайн нігтів.

Тварини принти

23. Нюдовий літній манікюр

А якщо захочеться відпочити від буяння фарб – сміливо вибирай нейтральний бежевий чи молочний нюд. Особливо ніжно і зворушливо вони виглядають із матовим покриттям.

Нюдовий літній манікюр

24. Кольоровий френч

Яскравий і кольоровий французький манікюр все ще популярніший за традиційний білий. На літо вибирай неонові кольори, блискітки або світловідбивний лак. І поєднуй френч із іншими дизайнами!

Кольоровий френч
Кольоровий френч

25. Місячний манікюр на літо

Місячний манікюр – ще один ідеальний прийом для сезону відпусток, щоб нігті непомітно відростали.Крім того, це просто гарний дизайн, який візуально подовжує пальці.

Місячний манікюр на літо
Місячний манікюр на літо