Літні сукні – модні тренди та новинки (50 фото)

Літні сукні: модні тренди та новинки (50 фото)

До довгоочікуваних теплих днів залишилося нічого, і саме час подбати про різноманітність гардеробу. Сьогодні хочемо розповісти тобі про модні літні сукні року. Зібрали найцікавіші тенденції та актуальні фасони!

1. Ажурні сукні

Невагомі ажурні сукні схожі на витончені мережива. Вони дуже жіночні та романтичні, але водночас чудово поєднуються з кросівками та великими джинсовими куртками на контрасті. Популярні будуть химерні в’язані візерунки та ручна робота.

Ажурні сукні
Ажурні сукні

2. Сукні з бахромою

Плаття з бахромою відсилають до етно, бохо та ковбойських костюмів одночасно. Ефектно виглядають довгі моделі майже в підлогу, але бахрома при цьому починається вище за коліно. Дуже зручно для літа: тут і довжина, і не жарко. Крім того, бахрома як декоративний елемент використовується на рукавах, плечах, ліфі та горловині.

Плаття з бахромою

3. Літні сукні-міні

При всій моді на відвертість міні року досить стримані. Найпопулярніші фасони суконь не надто екстремально короткі і зручні. Часто – із завищеною талією або з широкими корсетними поясами.

Літні сукні-міні
Літні сукні-міні

4. Сукні із сітки

Сітка всіх видів та розмірів цього року – просто маст-хев. Причому тут немає суворих обмежень. Хочеш – вибирай велику в’язану сітку на кшталт рибальських снастей, хочеш – металізовані нитки, з відстані схожі на кольчугу. І, звичайно, дрібні напівпрозорі сітки з візерунками і без.

Плаття із сітки
Плаття із сітки

5. Рожеві літні сукні

Головними літніми квітами для суконь будуть курні та персикові рожеві відтінки.Перший варіант добре підійде модницям, які віддають перевагу холодній колірній гамі. Другий – дуже теплий та легкий для романтичних образів. При цьому вся актуальна палітра досить нейтральна, тому її можна вписати в будь-який стиль.

Рожеві літні сукні
Рожеві літні сукні