Квітка Розбите серце (50 фото) – види, правильний догляд та посадка

Квітка Розбите серце (50 фото): види, правильний догляд та посадка

Назва Розбите серце звучить дуже романтично і трохи сумно одночасно. Але не чекай жодних сумних історій, адже все дуже просто – форма бутону цієї квітки виглядає саме так. І сьогодні ми хочемо розповісти тобі докладніше про таку незвичайну красу!

Загальна інформація

Зараз вже складно сказати, звідки саме до нас потрапила така химерна квітка. Але батьківщиною Розбитого серця традиційно вважається Японія. З того часу з’явилися десятки, а то й сотні однорічних та багаторічних сортів, але бутони-сердечки залишаються незмінними.

У квітки Розбите серце дуже сильна та розвинена коренева система, яка дозволяє йому адаптуватися до різних умов. Стебла можуть бути прямими або гіллястими, висотою до 100 см. Листя відрізняється за формою, розміром та відтінком. Квітки найчастіше – рожеві чи білі.

Приємна особливість рослини ще в тому, що вона може цвісти двічі на рік. Для цього достатньо відразу видаляти відцвілі бутони та квітконоси, щоб вони не відтягували ресурси.

Загальна інформація

Види квітки Розбите серце

Говорячи про різновиди цієї незвичайної і химерної квітки, хотілося б спочатку виділити кілька основних категорій. Саме на їх основі і виведені сучасні сорти та гібриди.

Спектабіліс

Або, як у нас його називають, дицентр чудова. Це найвищий вид з потужними великими кущиками і розсіченим листям. Висота легко сягає 1 м. Навіть після цвітіння рослина зберігає декоративність.

Спектабіліс

Ексімія

Цей різновид іноді називають Кровоточивим серцем. А все тому, що в квітках переплітаються всі відтінки рожевого та пурпурового. Дицентра виняткова чи чудова стійка до спеки і не боїться температурних перепадів.

Ексімія