Колорування волосся русяве волосся середньої довжини. Стилі і відтінки колорування. Фото

У сучасному світі представниці прекрасної статі люблять часто змінювати свій образ. Нерідко це стосується зачіски. Але не всі дівчата вирішуються пофарбувати волосся в інший колір. Саме тому була розроблена процедура колорування.

Колорування волосся: переваги техніки фарбування

Колорування являє собою послугу, при якій відбувається фарбування окремих пасом в різні колірні відтінки, що відрізняються від основного кольору на один або декілька тонів.

Колорування волосся русяве волосся середньої довжини завойовує все більше прихильниць

Колорування є відносно молодою процедурою, яка на відміну від мелірування, не палить і не псує волосся. Дуже важливо при проведенні фарбування уважно підбирати тільки якісні склади фарб, саме від них залежить зовнішній вигляд шевелюри, особливо, якщо волосся середньої довжини. Можна виконувати як на русі, так і на темні зачіски.

Має свої переваги:

 • надає пишність зачісці;
 • створює незвичайний і цікавий блиск на сонці, деякі техніки дозволяють зробити ефект вигорілих волосся;
 • застосування фарб з щадним складом, які не ушкоджують структуру волосся;
 • натуральність і природність зачіски, можливість підкреслити її складність.

Головна особливість колорування в тому, що воно виглядає актуально на волоссі будь-якої довжини.

Колорування на русяве волосся – варіанти стилів

Колорування має кілька технік проведення. Всі вони відрізняються не тільки використовуваним кольором, але і способом нанесення і виділення пасом.

Бебилайтс для русявого волосся середньої довжини

Техніка бебилайтс дозволяє створити природний ефект вигорілих пасом волосся на сонці. Застосовуються виключно світлі тони фарб, які дозволяють будь-брюнетці перетвориться в блондинку.

Техніка передбачає використання наступних відтінків:

 • пшеничні;
 • мідні;
 • золотисті;
 • гірчичні.

Забарвлюються прядки, які підкреслюють контур особи, а також кінчики волосся.

Відблиски для русявого волосся середньої довжини

Відблиски на волоссі застосовуються відносно недавно. Вони дозволяють зафарбувати сивину, а також надати зачісці пишності. Техніка відрізняється тим, що при проведенні фарбування окремі пасма не потрібно обгортати фольгою.

У результаті виходить плавний перехід основного кольору волосся до більш світлого. Фарбування проводиться довільно, вибираються будь-які пасма.

Зверніть увагу! Техніка нанесення відблисків відрізняється від мелірування тим, що колорування волосся русяве волосся середньої довжини проводиться виключно фарбою, до складу якої входить бджолиний віск.

Омбре для русявого волосся середньої довжини

Омбре являє собою фарбування 2 тонами фарби, причому проводиться розтяжка кольору від коріння волосся до кінчиків. Найпопулярнішим вважається світле омбре на русявого волосся, дана зачіска додає ефектності і неординарності дівчині. Темні тони не користуються популярністю, вони створюють ефект важких волосся. Фарбування проводиться на всіх пасмах, незалежно від їх розташування.

Сомбре для русявого волосся середньої довжини

Техніка фарбування сомбре має такий же принцип, що і омбре, однак, розрізняють деякі нюанси:

Використовувані кольори Колорування волосся цією технікою передбачає застосування на русяве волосся середньої довжини відтінки на кілька тонів світліше зачіски Техніка нанесення Нанесення фарби на пасма відрізняється плавністю, відтінки ніжно змінюють один одного, кінчики при цьому фарбуванні стають на кілька тонів світліше коренів Особливості Сомбре передбачає фарбування окремих пасом, не застосовується фарбування всіх локонів.

Важливо знати! Техніка сомбре не передбачає використання тонких смужок з фольги. Фарбування проводиться щадним методом, оскільки пасма не нагріваються в фользі, тому виходить природний результат.

Шамбр для русявого волосся середньої довжини

Техніка шамбр полягає в наступному:

 • колорування волосся русяве волосся середньої довжини розтушовує колір, створює перехід від одного тону до іншого;
 • додає глибини кольору;
 • створюється ефект вигорілих волосся.

Шамбр проводиться на кінчиках пасом, причому фарбування починається приблизно від середини волосся. Незважаючи на це перехід виходить природним і плавним. До того ж фарбування проводиться на окремо взятих пасмах, а не по всьому об’єму волосся.

При техніці фарбування шамбр використовується 3-4 відтінки, причому вони плавно переходять один в одного, до того ж вони не повинні бути контрастними.

Балаяж для русявого волосся середньої довжини

Балаяж полягає у висвітленні кінчиків пасм. При цьому фарбування проводиться по всьому об’єму волосся, а не по окремих пасм. Кінчики помітно відрізняються від коренів по тональності, завдяки цьому зачіска стає більш об’ємною і помітною.

В результаті виходять світлі кінчики волосся, які створюють враження вигорілих пасом на сонці. При цьому не буде ефекту перепалених і зіпсованих волосся.

Брондірованіе для русявого волосся середньої довжини

Брондірованіе передбачає використання темних відтінків у поєднанні з блондом. У результаті виходить гра декількох пасм, схожих по колірному відтінку. Зачіска виходить густий, пишною і об’ємною.

При брондировании застосовуються 3-4 відтінки фарби, схожих між собою. При цьому вони плавно змінюють один одного. Пасма виграшно підкреслюють зачіску дівчини.

Колорування на русяве волосся в домашніх умовах: покрокове керівництво

Колорування волосся необхідно проводити тільки якісною фарбою, при цьому техніка нанесення на русяве волосся середньої довжини повинна полягати в наступному:

 • Фарбування слід почати з зони потилиці. Всі інші пасма акуратно закріплюють за допомогою шпильки на маківці. Оптимальна ширина пасма – 5 мм.
 • Під обрану пасмо необхідно помістити тонку смужку фольги, провести фарбування пасма, обернути її на фольгу. Відокремити від нефарбованої частини.
 • Після нанесення одного тону фарби, почати використовувати інший. Таким чином продовжити фарбування до маківки, при цьому простежити, щоб відтінки змінювали один одного.
 • Після нанесення, почекати певний час, зазвичай тривалість фарбування вказується в інструкції по застосуванню фарби.
 • Після закінчення часу змити фарбу, застосувати відновлюючий бальзам для волосся.
 • Увага! При проведенні колорування в домашніх умовах краще взяти 2 відтінку, оскільки процедура складна, вимагає досвіду. В цьому випадку результат буде більш природним, структура волосся не пошкодиться.

  Колорування на русяве волосся середньої довжини: ціна в салоні

  Колорування волосся вважається більш складною процедурою, ніж фарбування. Тому вартість послуги вище. У середньому колорування в салоні коштує від 2000-5000 рублів, залежно від складності техніки проведення.

  Колорування русявого волосся: фото до і після

  Процедура колорування досить складна, вимагає акуратності і досвіду.

  Перш ніж розпочати фарбування, необхідно правильно підібрати відтінки фарби, при цьому вона повинна бути якісною, без шкідливих добавок. Проводити фарбування слід за певною методикою, яка вибирається за бажанням дівчини.

  Колорування волосся русяве волосся середньої довжини:

  Модні види фарбування на русяве волосся у цьому корисному відео: