Зібрані зачіски на довгі, середні і короткі волосся з локонами, вечірні, фото

З допомогою різних зачісок можна легко і без зайвих витрат вносити зміни в свій зовнішній вигляд. Зачіски можуть перетворити даму, додати родзинку в образ або зробити загальний зовнішній вигляд найбільш закінченим. Укладання піддаються волосся будь-якої довжини. Звичайно ж, не всі зачіски універсальні. Їх необхідно підбирати індивідуально, грунтуючись на формі особи, віком і конкретної стрижці. І чим волосся довше, тим більш розкішними можуть бути зачіски. Але якщо волосся вже не зовсім короткі, то можна замислитися про внесення різноманітності в спосіб їх укладання. Можна використовувати також зібрані зачіски.

Велика різноманітність укладок можна втілити на основі всіма улюбленого пучка. На середні волосся підійде його низький варіант. Щоб його зробити, потрібно розділити все волосся по горизонталі на дві частини. Поділ має відбуватися трохи вище лінії вух. Верхню половину потрібно тимчасово зафіксувати шпилькою, так як спочатку знадобиться укласти нижню частину.

Волосся необхідно зібрати в низький хвіст і закріпити гумкою. Потім у підстави їх слід розсунути і вийшло отвір протягнути весь хвіст. Щоб зачіска вийшла більш об’ємною, хвостик потрібно трохи начесать. Після цього хвіст закручується у валик, який фіксується шпильками.

Тепер можна приступати і до укладання верхньої частини волосся. Спочатку робиться бічний проділ волосся злегка начісуються гребінцем. Потім правий локон обмотується раз навколо пальця і фіксується шпилькою до верхньої частини валика. Аналогічні дії виконуються і з лівої пасмом волосся. Така зачіска стане незамінною для щоденного використання. Але її цілком можливо використовувати і в якості святкового варіанту. За допомогою аксесуарів можна вносити в зачіску легкі зміни, які значно перетворять простий пучок.

Укладання з зібраними волоссям не тільки дуже зручні, але і відмінно виглядають. Тому навіть з класичним пучком можна експериментувати. Наприклад, більш оригінальним варіантом вийде пучок, зроблений з кісок. Створити такий надзвичайно швидко і легко. Все волосся треба розділити на три частини по вертикалі. Середня збирається в хвіст і закріплюється тонкої гумкою. Потім потрібно заплести звичайну косу, яка обертається навколо підстави і фіксується шпилькою. Бічні пасма також заплітаються в коси, закручуються в джгути, укладаються впритул з боків від центральної закрученої коси і закріплюються невидимками.

Швидко зробити пучок можна ще одним способом. Для цього волосся треба розділити на три однакові частини. Кожну скрутити в джгут і закріпити за допомогою невидимок. Має вийти три пучки, розташованих поруч. На створення такої зачіски знадобиться всього кілька хвилин. Це важливо, коли дуже поспішаєш, а волосся виглядають не кращим чином.

Продумуючи варіанти зачісок на довге волосся, не варто нехтувати і настільки популярним кінським хвостом. Якщо витратити трохи більше часу, можна створити більш стильний варіант. Для цього потрібно нанести на волосся засіб для укладання. Потім плойкою завити великі локони і розділити волосся боковим проділом.

Щоб додати об’єм, потрібно відокремити пасмо волосся на потилиці і трохи її начесать, потім зібрати все волосся в хвіст, він повинен бути максимально високою. Зав’язати його потрібно вузької гумкою, яка легко ховається під тонкою пасмом волосся, обіг навколо неї. Зафіксувати кінець потрібно з допомогою невидимки під хвостом.

Створити зібрану зачіску можна навіть на короткі волосся. Тут на допомогу прийде модне в наш час плетіння. Ззаду волосся треба розділити рівним проділом і заплести з кожної сторони їх у французьку косу. Внизу їх скріпити тонкої гумкою, кінці потрібно підвернути і закріпити невидимками. Таким чином, кіски повинні виглядати єдиним цілим.

Але не тільки зібрані ззаду волосся виглядають ефектно, можна укласти їх збоку у формі раковини. Для цього потрібно все волосся перекласти на одне плече. В області скроні потрібно взяти одну пасмо і скрутити її в джгут, поступово залучаючи вільні волосся. Потім їх потрібно закріпити невидимкою. Всю шевелюру потрібно скрутити в джгут і укласти збоку в гульку. Для закріплення знадобляться шпильки. Варто розглянути таку зачіску на вечірні виходи.

Для створення ніжного образу варто використовувати і полусобранные варіанти зачісок. Наприклад, всім відому Мальвіну, можна робити різними способами. Вони прості у виконанні, але підходять для різних випадків.

У класичному виконанні необхідно розділити волосся по горизонталі, верхню частину трохи начесать і зафіксувати гумкою або шпилькою. Також можна заплести дві коси з різних сторін особи і з’єднати їх на потилиці.

Якщо набридли довгі волосся і хочеться внести кардинальні зміни в імідж і зробити коротку, варто спочатку подивитися на фото з різними укладками, які чудово виглядають і легкі у виконанні. Можливо, бажання відрізати красиві довге волосся пропаде.