Фіолетовий манікюр (50 фото) – модні тенденції та красиві ідеї дизайну нігтів

Фіолетовий манікюр: модні тенденції (50 фото)

Яскравий, сміливий та помірковано екстравагантний – все це фіолетовий манікюр. Цей колір віддають перевагу дівчатам, які люблять експерименти і не бояться чогось нового. А ще з ним виходять дуже оригінальні дизайни та колірні поєднання. Ділимося ідеями!

1. Модний фіолетовий манікюр

У році актуальні холодні відтінки виноградного та сливового. З ними використовується фольга, блискітки або металізовані пластівці. Дуже ефектно виглядає градієнт з рожевого або бузкового до темного.

Модний фіолетовий манікюр
Модний фіолетовий манікюр

2. Світлий фіолетовий манікюр

Ніжні бузкові відтінки виглядають дуже спокійно, витончено та романтично. Зверніть увагу на ті з них, які йдуть швидше в сірий або попелястий, ніж у рожевий. Такий манікюр підійде навіть для офіційних образів і не дуже суворого дрес-коду.

Світлий фіолетовий манікюр
Світлий фіолетовий манікюр

3. Темний фіолетовий манікюр

Однотонний темно-фіолетовий манікюр виглядає дуже дорого та шляхетно. А якщо хочеш зробити його оригінальнішим, використовуй втирання, розтягування блискітками або лаки з ефектом «котячого ока».

Темний фіолетовий манікюр

4. Яскравий фіолетовий манікюр

Яскраво-фіолетовий – найекстравагантніший і найнезвичайніший серед відтінків. Надати йому родзинки допоможе перлинне втирання, а приглушити – матовий топ. Обережно поєднуй його з яскравими квітами, щоб не вийшло незграбно!

Яскравий фіолетовий манікюр
Яскравий фіолетовий манікюр

5. Чорно-фіолетовий манікюр

Тут важливо витримати баланс між відтінками, щоб дизайн не здавався надто важким.Спробуй чорно-фіолетовий градієнт, пластівці або щільні фіолетові блискітки на чорному тлі.

Чорно-фіолетовий манікюр
Чорно-фіолетовий манікюр

6. Сіро-фіолетовий манікюр

Таке оригінальне поєднання стрімко набуває популярності. Воно дуже виграшне і в світлих відтінках, і в темніших попелястих. Фіолетовий краще брати холодний, щоб температура кольорів співпадала.

Сіро-фіолетовий манікюр