Фіолетовий манікюр (50 фото) – модні тенденції та красиві ідеї дизайну нігтів

Фіолетовий манікюр: модні тенденції (50 фото)

Яскравий, сміливий та помірковано екстравагантний – все це фіолетовий манікюр. Цей колір віддають перевагу дівчатам, які люблять експерименти і не бояться чогось нового. А ще з ним виходять дуже оригінальні дизайни та колірні поєднання. Ділимося ідеями!

1. Модний фіолетовий манікюр

У році актуальні холодні відтінки виноградного та сливового. З ними використовується фольга, блискітки або металізовані пластівці. Дуже ефектно виглядає градієнт з рожевого або бузкового до темного.

Модний фіолетовий манікюр
Модний фіолетовий манікюр

2. Світлий фіолетовий манікюр

Ніжні бузкові відтінки виглядають дуже спокійно, витончено та романтично. Зверніть увагу на ті з них, які йдуть швидше в сірий або попелястий, ніж у рожевий. Такий манікюр підійде навіть для офіційних образів і не дуже суворого дрес-коду.

Світлий фіолетовий манікюр
Світлий фіолетовий манікюр

3. Темний фіолетовий манікюр

Однотонний темно-фіолетовий манікюр виглядає дуже дорого та шляхетно. А якщо хочеш зробити його оригінальнішим, використовуй втирання, розтягування блискітками або лаки з ефектом «котячого ока».

Темний фіолетовий манікюр

4. Яскравий фіолетовий манікюр

Яскраво-фіолетовий – найекстравагантніший і найнезвичайніший серед відтінків. Надати йому родзинки допоможе перлинне втирання, а приглушити – матовий топ. Обережно поєднуй його з яскравими квітами, щоб не вийшло незграбно!

Яскравий фіолетовий манікюр
Яскравий фіолетовий манікюр

5. Чорно-фіолетовий манікюр

Тут важливо витримати баланс між відтінками, щоб дизайн не здавався надто важким.Спробуй чорно-фіолетовий градієнт, пластівці або щільні фіолетові блискітки на чорному тлі.

Чорно-фіолетовий манікюр
Чорно-фіолетовий манікюр

6. Сіро-фіолетовий манікюр

Таке оригінальне поєднання стрімко набуває популярності. Воно дуже виграшне і в світлих відтінках, і в темніших попелястих. Фіолетовий краще брати холодний, щоб температура кольорів співпадала.

Сіро-фіолетовий манікюр

7. Біло-фіолетовий манікюр

Таке поєднання виглядає дуже ошатно, свіжо та романтично. Причому не має значення, наскільки світлий чи темний твій фіолетовий манікюр. Сюди добре підійдуть квіткові та рослинні візерунки, стрази, павутинка та абстракція.

Біло-фіолетовий манікюр
Біло-фіолетовий манікюр

8.Червоно-фіолетовий манікюр

Якщо ти не боїшся експериментів і мрієш про західне небо на нігтях – це твій вибір. Особливо розкішнопоєднання бордового з темно-фіолетовим.

Червоно-фіолетовий манікюр
Червоно-фіолетовий манікюр

9. Жовто-фіолетовий манікюр

Найбільш божевільне, і водночас найкреативніше поєднання в нашій добірці. На такий манікюр неможливо не звернути увагу, а влітку він буде гарантовано в топі трендів.

Жовто-фіолетовий манікюр
Жовто-фіолетовий манікюр

10. Бежево-фіолетовий манікюр

А це вже набагато суворіший і повсякденний варіант. Його можна зробити більш нюдовим та приглушеним, з неяскравими відтінками фіолетового. Або навпаки, підкреслити нейтральним бігом багатство та багатогранність основного кольору.

Біжево-фіолетовий манікюр

11.Фіолетовий манікюр із фольгою

На фіолетовому фоні ефектно виглядає срібна та золота фольга, а ще – рожеве та біле золото. Можна покрити зверху матовим топом – і вийде ще стильніше. До речі, ми ні на що не натякаємо, але фіолетова фольга також існує!

Фіолетовий манікюр з фольгою
Фіолетовий манікюр з фольгою

12. Фіолетовий манікюр «котяче око»

У році актуальні нові серії «котячих» лаків, які змінюють відтінок під різними кутами. Фіолетові «кішки» найчастіше переходять у синій, зелений або малиновий.

Фіолетовий манікюр «котяче око»

13. Фіолетовий манікюр із втиранням

Втирання перетворює і без того багатий і цікавий фіолетовий на справжній витвір мистецтва. На світлі відтінки краще підходить перлове втирання, а на темні – дзеркальне та металік.

Фіолетовий манікюр з втиранням
Фіолетовий манікюр з втиркою

14. Фіолетовий французький манікюр

У році фіолетовий френч – це більше продовження тенденції, ніж химерна дивина. Експерименти з квітами почалися ще минулого року, і найближчим часом лише продовжаться.

Фіолетовий французький манікюр
Фіолетовий французький манікюр

15. Фіолетовий манікюр із блискітками

Фіолетовий дуже ефектно поєднується з попелястими рожевими та бузковими блискітками. Але й просте срібло має дуже гарний вигляд. Вибирай шиммер або глітер дрібніший, а ще рекомендуємо спробувати розтяжку.

Фіолетовий манікюр з блискітками
Фіолетовий манікюр з блискітками

16. Фіолетовий манікюр омбре

Секрет ефектного фіолетового омбре – правильний вибір відтінку-компаньйону.У твоєму розпорядженні сірий, білий, чорний, бузковий, рожевий і несподівано помаранчевий.

Фіолетовий манікюр омбре

17. Фіолетовий манікюр зі стемпінгом

На яскравому фоні дуже оригінально виглядає білий або срібний стемпінг. Причому не одиночні малюнки, а суцільне покриття на весь ніготь, що нагадує мереживо.

Фіолетовий манікюр зі стемпінгом
Фіолетовий манікюр зі стемпінгом

18. Матовий фіолетовий манікюр

Матовий топ миттєво перетворює сприйняття манікюру. Тільки май на увазі, що на світлих відтінках він брудниться, тому доведеться періодично чистити його міцелярною водою.

Матовий фіолетовий манікюр

19. Фіолетовий манікюр з павутинкою

Дизайни нігтів з павутинкою дуже ніжні та витончені. Вона відмінно поєднується з іншими інструментами та матеріалами, та й сама по собі гарна. До фіолетового вибирай білі, чорні та срібні нитки.

Фіолетовий манікюр з павутинкою

20. Фіолетовий манікюр із каміфубіками

Яскраві відтінки красиво виглядають із розтяжкою з таких же яскравих кольорових конфетті. А ось зі світлими пастельними поєднуються напівпрозорі переливчасті каміфубіки.

Фіолетовий манікюр з каміфубіками
Фіолетовий манікюр з каміфубіками

21. Об’ємний фіолетовий манікюр

Об’ємні дизайни нігтів поступово повертаються до моди. Це опуклі квіткові візерунки, імітація в’язки або крапель води, а також текстурні цукрові та пісочні покриття.

Об'ємний фіолетовий манікюр
Об'ємний фіолетовий манікюр

22. Фіолетовий манікюр зі стразами та камінням

Навіть у мінімалізмі знову використовуються одиночні стрази, каміння та об’ємні блискітки. А ще красиво виглядають тонкі декоративні ланцюжки та імітація металевих заклепок.

Фіолетовий манікюр зі стразами та камінням

23. Фіолетовий манікюр з пластівцями

Красиві металізовані пластівці часто випускають саме у фіолетових відтінках. За принципом використання вони нагадують втирання, а за ефектом – фольгу. Але вони яскравіше переливаються та змінюють колір.

Фіолетовий манікюр з пластівцями

24. Фіолетовий манікюр на довгі нігті

Довжина залишає більше простору для експериментів зі складними комбінованими дизайнами та ефектами. Особливо хороші всілякі градієнти, переходи та розтяжки.

Фіолетовий манікюр на довгі нігті
Фіолетовий манікюр на довгі нігті

25. Фіолетовий манікюр на короткі нігті

Якщо ти досі думаєш, що короткі нігті не створені для яскравого манікюру – у-му настав час відмовитися від цього стереотипу.Благородний фіолетовий – ідеальний колір, щоб спробувати щось нове!

Фіолетовий манікюрна короткі нігті
Фіолетовий манікюр на короткі нігті