Ешшольція (60 фото) – види, посадка та догляд у відкритому ґрунті

Ешшольція (60 фото): види, посадка та догляд у відкритому грунті

Ніжна та витончена ешшольція нагадує мак, лише яскравого та насиченого золотого відтінку. До нас вона потрапила прямо з рідної Каліфорнії, а зараз її активно висаджують у декоративних та лікувальних цілях. Детально розповідаємо про особливості, види та тонкощі догляду за ешшольцією!

Загальна характеристика

Ешшольція – дуже ніжна та витончена квітка. Вона не тільки схожа на мак, а й насправді є його далекою родичкою. Це невеликий гіллястий кущик з красивим ажурним листям і блискучими квітами.

Кожна квітка ешольції живе лише кілька днів, і лише у сонячну погоду. Але їх так багато, що вистачає навіть цього. У середньому цвітіння триває дуже довго – з початку літа до середини осені.

Чудовими декоративними якостями відрізняються не лише квіти, а й листя. Вони вкриті сизим нальотом і трохи нагадують полин. Густі чагарники ешшольції ефектні навіть без квітів-компаньйонів.

За легендою золоті квіти ешольції роками вводили в оману золотошукачів. У рослини тонкі, але дуже численні пагони, а ще ніжний, але довгий стрижневий корінь. Чутливі бутони закриваються у похмурі, холодні, вітряні та дощові дні.

Загальна характеристика

Види ешольції

Існує кілька десятків різновидів ешшольції, але в наших широтах культивують кілька з них!

Каліфорнійська ешшольція

Найпопулярніший вид у наших широтах, і саме її і називають каліфорнійським маком. Сорти більш високі, і можуть виростати до 40 см. Втечі тонкі, але ребристі, а квітки – одиночні та чашоподібні, до 9 см.

Каліфорнійська ешшольція

Дерниста ешшольція

Мініатюрний трав’янистий різновид рідко зростає вище 15 см. Листя зібране у витончені розетки з численними квітконосами та жовтими квітками до 3 см.

Дерниста ешшольція