Для чого потрібна кишенька в жіночих трусах. Правда і вигадки. Якість білизни

Більшість дівчат і жінок ніколи не замислювалися, для чого потрібен кишеньку в жіночих трусах, однак самі юні і допитливі напевно задавалися цим питанням.

  • Швидка навігація по статті:
  • Для чого потрібен кишеньку в жіночих трусах — незвичайні версії з інтернету
  • Особливості якісного жіночої білизни
  • Чим керуватися при купівлі білизни
  • Модні жіночі трусики
  • Відгуки

Навколо цього факту існує чимало міфів і самих незвичайних версій, але правда полягає лише в зручності пошиття, і з гігієнічною метою в необхідності більш м’якої тканини в цій області.

 

Цікавий факт! Якщо ви в числі тих, кого давно мучило питання, для чого потрібен кишеньку в жіночих трусах, вам буде корисно дізнатися, що насправді, цей шматочок тканини називається ластка і зовсім не є потайним кишенею, а пришивається в цілях гігієни.

Для виготовлення ластовіци, як правило, використовується бавовняний трикотаж щоб уникнути подразнення ніжних ділянок шкіри. Зважаючи на те, що при пошитті білизни і ластовіци не завжди використовується одна і та ж тканина, а у різних матеріалів відповідно різна еластичність, шов робиться тільки з однією сторони, щоб виріб зберігало форму під час шкарпетки і після прання.

 

Також, кишенька може бути присутнім в повністю трикотажному білизну, так як ластовиця прострачивается з виворітного боку тільки двома бічними швами, щоб надалі виріб можна було вивернути, а шви залишилися всередині.

До того ж, при масовому бюджетному виробництві ластки може прошивати з одного боку для швидкості і скорочення зайвих маніпуляцій