Чоловіча стрижка напівбокс (50 фото) – модні та красиві ідеї

Чоловіча стрижка напівбокс: красиві ідеї (50 фото)

Шукаєш стрижку, яка б виглядала брутально, але без надмірностей? У такому разі напівбокс має стати твоїм ідеальним варіантом! Вона зовсім не вимагає будь-якого специфічного догляду, але водночас дозволяє виглядати стильно та мужньо. Давай розглянемо кілька модних ідей!

1. Полубокс з поголеними скронями

Ця зачіска підходить для хлопців із рівною формою голови. Інакше виголення виявить всі недоліки, зробивши на них акцент. Від такої стрижки також краще відмовитися чоловікам із довгим або овальним обличчям, щоб не витягувати його візуально ще більше. Для всіх інших – це гарний та зручний варіант.

Полубокс з поголеними скронями
Полубокс з поголеними скронями

2. Полубокс із градієнтним вибриванням

Гарний і плавний перехід явно приверне до себе увагу. Щоб стрижка вийшла чудовою, важливо користуватися послугами професійного барбера.Він простежить, щоб градієнт був рівномірним та підбере правильні насадки для цього. Перехід можна починати від самого вуха або на 1-1,5 см вище.

Полубокс з градієнтним голінням
Полубокс з градієнтним голінням

3. Полубокс із геометричними лініями

Ще одна оригінальна стрижка, яка підкреслить твою неординарність та потяг до експериментів. Наприклад, ти можеш оформити лінію початку волосся на лобі у вигляді букви «П» – цей хід зробить фокус на верхній частині обличчя. Альтернатива – оформлення волосся від скроні до вуха, яке можна зробити ступінчастим або зигзагоподібним.

Полубокс з геометричними лініями

4. Полубокс із фігурним вибриванням

Це може бути навіть проста пряма лінія, але вона виділить тебе серед інших хлопців. Як правило, такі малюнки наносяться на скронях або поруч розташованих зонах, рідше – на потилиці. Ти можеш голити дугу, паралельні смужки, зоряний відблиск тощо. Професійні барбери можуть оформити навіть невеликий напис, якщо довжина і густота твого волосся дозволяють це.

Полубокс з фігурним вибриванням
Полубокс з фігурним вибриванням