Чайно-гібридні троянди (50 фото) – види, догляд та посадка у відкритому ґрунті

Чайно-гібридні троянди (50 фото): види, догляд та посадка у відкритому грунті

Навіть бувалие любителі троянд іноді важко розбираються в десятках їхніх різновидів. Тож ми пропонуємо почати знайомство поступово – з ніжних та красивих чайно-гібридних троянд, які вже стали справжньою класикою!

Загальна інформація

Чайно-гібридні троянди – це ті кущісті троянди, які найчастіше зустрічаються на дачних ділянках. Цей різновид свого часу вивів французький селекціонер, і за кілька десятиліть вони захопили весь світ.

Від чайної троянди гібриду дісталася форма бутонів, виразний аромат та тривале цвітіння. Від ремонтантної – морозостійкість, хороший імунітет та міцність куща загалом.

Зараз існує без перебільшення тисячі сортів чайно-гібридних троянд для різних кліматичних регіонів. Тому вивести їм загальну характеристику майже неможливо. Висота куща коливається від 60 см до 2 м, а форма може бути майже будь-якою. Вибір відтінків та їх сумішей також безмежний.

Загальна інформація

Види чайно-гібридних троянд

Всі чайно-гібридні троянди виведені на основі двох вихідних видів – чайних та ремонтантних. Тому як такої внутрішньої класифікації немає. Можна ділити їх за висотою, відтінком та іншими ознаками. А ми пропонуємо кілька найефектніших сортів!

Моніка

Дуже високий кущ досягає 1,5-1,6 м заввишки і густо покривається оранжево-червоними бутонами. А ще це один із найморозостійкіших сортів.

Моніка

Блек Баккара

Це найтемніші чайно-гібридні троянди з усіх бордового, майже чорного відтінку. Вони виглядають дуже ефектно та оригінально, особливо у легкій тіні.

Блек Баккара

Івнінг старий

Красиві білі троянди середнього розміру здаються набагато більшими, ніж є насправді. А все через великі пелюстки та форму самих бутонів.

Івнінг старий