Безвременник (50 фото) – види, посадка та догляд у відкритому ґрунті

Безвременник (50 фото): види, посадка та догляд у відкритому грунті

Завдяки незвичайній специфіці зростання безчасник відразу звертає на себе увагу в саду. Здається, що яскраві бузкові бутони виростають прямо із землі зовсім без квітконосів. Деякі сорти нагадують крокуси, але ми вже розібралися, в чому різниця і як доглядати лихоліття!

Загальна інформація

Друга назва безвременника – колхікум, а через терміни цвітіння його прозвали осінником. Це багаторічний представник однойменного сімейства, особливо поширений в Азії та Африці. А ще – у Середземного та Чорного морів.

Безчасник – дуже компактна трав’яниста рослина, яка перетворюється на квітучий килим. У нього зовсім короткі пагони, але порівняно довге ланцетове листя. Коренева система – бульбоцибулини.

Воронкоподібні квітки розпускаються навесні або восени, залежно від сорту. Їхня довжина разом із трубкою оцвітини досягає цілих 20 см. Пам’ятай, що лихоліття – отруйна рослина.

Загальна інформація

Види безвременника

Всі лихоліття можна розділити на дві великі групи – осінні та весняні.Це безпосередньо визначає терміни та тривалість сезону їх цвітіння!

Білий безчасник

Найпоширеніший осінній сорт, який, як не дивно, рідко зустрічається у дикій природі. З кожної цибулини розпускається до 7 квіток заввишки до 15 см.

Білий безвременник

Жовтий безчасник

Весняний вигляд віддає перевагу кам’янистій місцевості і розпускається відразу після сходження снігу. Жовті квіточки дуже дрібні, до 3 см у діаметрі, на компактних тонких трубках.

Жовтий тимчасовий>

Чудовий безчасник

Досить високий вид загальною висотою до 50 см з широким і великим листям. Великі квіти на довгу білу трубку пофарбовані в білий або бузковий. Є багато інших ефектних садових форм.

Чудовий лихоліття