Анемони (70 фото) – види, догляд та вирощування

Анемони (70 фото): види та правильний догляд

Анемони радують садівників великими квітами різноманітних кольорів. Вони дуже красиво виглядають на тлі зелені, каменів та інших менших рослин. Грецькі міфи розповідають про те, що анемона – це символ кохання Афродіти та прекрасного Адоніса. І таке диво ти можеш легко виростити у власному саду!

Загальна інформація

Друга назва анемони, більш відома в наших широтах – вітряниця, по суті майже дослівний переклад наукового імені. Ймовірно, це тому, що великі ніжні пелюстки дуже чутливі до поривів вітру. Великі об’ємні квіти розгойдуються і тремтять на тонких високих квітконосах.

У анемонів довгі стебла та циліндрична або бульбоподібна коренева система. Вона добре запасає корисні речовини для буйного та тривалого цвітіння. Великі квіти симетричні та різнокольорові: від білого до синього, жовтого чи червоного. Яскраві анемони часто плутають з дикорослим маком.

У природі анемони ростуть у лісах і на тінистих галявинах, у гірських долинах, біля пагорбів, на луках і навіть у тундрі. Деякі види використовуються в медицині, а інші – виключно для декоративних цілей.

Спільна інформація - Анемони

Види анемонів

Усього існує понад 150 різновидів анемонів, які цвітуть у різний час. Через таку різноманітність у сортах іноді плутаються навіть досвідчені квіткарі. Зараз розповімо про найпопулярніші з них!

Звичайна анемона

Це найпоширеніший первоцвіт, який зустрічається на ділянках та в дикій природі. У звичайних анемонів великі квіти у вигляді дзвіночків із широкими білими, фіолетовими або червоними пелюстками. Висота стебла доходить до 15 см, а красу бутонів підкреслює густа галявина пелюсток.

Звичайна анемона - Види анемонів