20 найкращих італійських фільмів, які варто подивитися

20 найкращих італійських фільмів, які варто подивитися

Італія – це не лише виноградні поля, вишукана кухня та темпераментні люди. Країна може похвалитися справді гарним та якісним кінематографом. LAFOY зібрав для тебе 20 найкращих італійських фільмів, які варто подивитися хоча б раз у житті. Персонажі цих комедій, драм, трилерів та інших жанрів нізащо не дозволять тобі нудьгувати!

1. Малена (2000)

Краса Малени (Моніка Беллуччі) зіграла з нею злий жарт. Чоловіки не бачать у дівчині нічого, крім зовнішності, а жінки люто ненавидять її. Коли Малена отримує звістку про загибель чоловіка на фронті, жорстокість мешканців містечка досягає піку. Захищати вдову від суспільства, що прогнило, викликається лише юний закоханий Ренато (Джузеппе Сульфаро) у своїй незвичайній манері.

Малена - Найкращі італійські фільми

2. Кімната сина (2001)

У психотерапевта Джованні Сермонті (Нанні Моретті) гине син. Ця подія стає серйозною травмою для пального батька. Чоловік продовжує уявляти, ніби його дитина все ще жива.Чи зможе головний герой перервати ці муки та повернути собі спокій та радість?

Кімната сина - Найкращі італійські фільми

3. Ель-Аламейн (2002)

У розпал війни група солдатів опиняється в жахливих умовах. Дається взнаки дефіцит їжі, води, ліків і бойового обмундирування. Чи зможе Серра (Паоло Бригулья) вижити за таких умов, коли британці зроблять чергову спробу атаки?

Ель-Аламейн - Найкращі італійські фільми

4. Найкращі роки молодості (2003)

Це історія про двох братів та їхні пригоди, яка охоплює цілих 37 років. А починається все з того, що головні герої зустрічають пацієнтку психіатричної лікарні. Як зміниться життя Ніколи (Луїджі Ло Кашо) та Маттео (Алессіо Боні) після цього?

Найкращі роки молодості - Найкращі італійські фільми