Зірка на ялинку своїми руками – 8 красивих ідей, покрокові фото та майстер-класи

Зірка на ялинку своїми руками: 8 покрокових ідей (фото)

Неможливо уявити святкову ялинку без гарних іграшок. Особливо цінуються креативні вироби ручної роботи. Саме тому ми знайшли для тебе 8 чудових способів, як зробити зірку на ялинку своїми руками!

1. Об’ємна зірка на ялинку з паперу

Для такої зірки ідеально підходить кольоровий пакувальний папір або щільний папір для орігамі. Вона складається лише з двох частин, накладених одна на одну. Не заклеюй один бік і надягни зірку на кріплення – і її ж можна буде використовувати замість ялинкової верхівки.

Об'ємна зірка на ялинку з паперу своїми руками

2. Зірка на ялинку з фетру

Такі прикраси завжди виглядають чарівно та дуже затишно. А робити їх із фетру – удвічі швидше, ніж із будь-якої іншої тканини, бо йому не потрібно обробляти краї і можна прикрашати хоч вишивкою, хоч аплікацією на клей.

Зірка на ялинку з фетру своїми руками

3. Оригінальна зірка із дроту

Завдяки дуже простій техніці виходять такі химерні та ажурні зірки. За тим же принципом можна зробити не лише прикраси на ялинку, а навіть кумедну святкову біжутерію. Оплітай тонким дротом товстіший каркас або скористайся імпровізованим верстатом, як на фото.

Оригінальна зірка на ялинку із дроту своїми руками

4. Зірка з намистинами

Залежно від того, які матеріали ти вибереш, зірка буде навмисно грубою або по-справжньому ажурною. Знадобиться дріт, гарна нитка з ефектом металік та намистини з мішурою для прикраси.

Зірка на ялинку з намистинами своїми руками

5. Класична зірка на ялинку з паперу

Об’ємну п’ятикутну зірку теж легко зробити лише з двох деталей. Вибирай папір, який можна добре загнути та надати чітких граней. Перед тим, як заклеїш останній бік, злегка надуй зірку.

Класична зірка на ялинку з паперу своїми руками

6. Зірка на ялинку з картону

Зручніше робити таку зірку зі старих непотрібних коробок і покрити її золотою фарбою з балончика. Основні деталі формуються за тим самим принципом, що й у першій паперовій ідеї. І приклей їх на невелику круглу основу з тонкими променями, які розходяться в сторони.

Зірка на ялинку з картону своїми руками