Зимові вироби в дитячий садок своїми руками (50 фото)

Зимові вироби в дитячий садок своїми руками (50 фото)

Зимові вироби для дітей у дитячий садок – це природні матеріали, сніг з вати, блискітки, зворушливі сніговички та чарівні сніжинки. А ще крутіше виглядають цілі композиції, з якими потім можна грати не гірше, ніж з ляльковим будинком чи машинками. Зібрали для тебе багато цікавих ідей своїми руками!

1. Хата з гілок

Якщо є пучок непотрібних рівних гілок приблизно однієї товщини – зимова хата вже майже готова. Додай до неї колодязь, дерева з ялинки та сніговика серед снігових завалів.

Хатина з гілок -Зимові вироби в дитячий садок своїми руками

2. Ковзанка в лісі

Щоб зробити рельєфну основу, затягни картон тонким шаром вати, і з неї зроби бортики або снігові пагорби. Підфарбуй лід, додай пару ялинок та декорацій, а по центру постав забавну фігурку на ковзанах.

Ковзанка в лісі - Зимові вироби в дитячий садок своїми руками

3. Сніговик у картонному будиночку

Картонні коробки чудово підходять, щоб створювати фон для композицій. Розфарбуй її зсередини під захід сонця, додай кілька блискучих зірок, посади дерева з гілок і ялинки з шишок, і в самому кінці постав пінопластового сніговика.

Сніговик у картонному будиночку - Зимові вироби в дитячий садок своїми руками

4. Паперовий двір

Діти старшого віку, які вже можуть працювати з папером акуратніше, із захопленням ставляться до ажурних ялинок. А з гладких листів скрути тугі трубочки, наріж на частини та збери хату.

Паперовий двір - Зимові вироби в дитячий садок своїми руками

5. Іграшкові сніговики

Є десятки способів, як зробити смішного сніговика для дитини. Підійдуть старі шкарпетки, ватяні диски, шматки фетру, шерсть для валяння та будь-які запаси матеріалів для рукоділля.

Іграшкові сніговики - Зимові вироби в дитячий руками

6. Пінгвіни із пластикових пляшок

Сріж два денця від пластикових пляшок, з’єднай їх скотчем один з одним і зафарбуй. Щоб фарба не обсипалася, використовуй акрил або гуаш із ПВА. Залишиться намалювати пінгвінам мордочки, шапочки та шарфи.

Пінгвіни з пластикових пляшок - Зимові вироби в дитячий садок своїми руками