Закладка для книг своїми руками з паперу для дітей + шаблони

Любов до читання потрібно прищеплювати з дитинства. Чи варто говорити про те, які переваги дає начитаність? Починаючи з розширення кругозору і закінчуючи різким стрибком грамотності вгору. Крім того, читаючі люди краще висловлюють свої думки і зазвичай є хорошими співрозмовниками.

Завдання батьків або педагога — показати дітям, що читати — це легко і приємно. Але як бути, якщо дитина ще занадто малий, щоб оцінити користь, яку йому в майбутньому може принести це заняття?

Найлегше донести до нього інформацію в ігровій формі. Наприклад, прикрасити улюблену книгу дитини красивою закладкою. І не просто купити її, а зробити разом з ним!

Так процес читання підсвідомо буде асоціюватися в дитини з чимось приємним і яскравим, і наступного разу він вже самостійно візьме книгу в руки, прихопивши улюблену закладку з собою.

Ще більшим ефект буде, якщо ви запропонуєте дитині зробити закладку у формі улюбленого героя з мультика чи фільму. І разом з ним будете читати персонажу казки та історії.

Як зробити закладку для книги з паперу для дітей з шаблоном

Почнемо з дуже простий закладочки з кольорового паперу, яка називається “краватка”. Зробити її зовсім нескладно, так що впоратися з цим зможе абсолютно кожен дитина. Ось так буде виглядати результат. Особливо подобаються такі вироби дітлахам 1-4 класів.

Всього нам знадобиться чотири довгі смужки кольорового паперу. Важливо, щоб вони були однакової ширини. Автор майстер-класу використовує білий і оранжевий кольори. Отже, крок перший. До смужці білому папері перпендикулярно приклеюємо білу і помаранчеву за допомогою двостороннього скотча.

Потім поверх них приклеюємо ще одну помаранчеву, як показано на фото.

Починаємо плетіння. Акуратно загинаємо смужки одну за одною.

Продовжуємо до тих пір, поки не дійдемо до кінця.

Після цього обрізаємо зайве. У верхній частині закладки діркопробивачем робимо отвір і втягає в нього ниточку. “Краватка” для книги готовий!

З паперу можна зробити дуже багато різних закладок. Наприклад, ось такі ялиночки (як вони створюються — розглянемо трохи нижче).

Така мила змійка теж робиться дуже просто.

Підійде в якості матеріалу і фетр.

Може бути, вам сподобаються закладки з скрепочек.

Варіантів можна придумати більше, ніж вам здається.