Зачіски на Новий рік – красиві ідеї, покрокові фото

Зачіски на Новий рік: красиві ідеї (50 фото)

До нічної ночі хочеться продумати все до дрібниць – одяг, манікюр, макіяж і, звичайно ж, зачіску. Сьогодні ми хочемо поговорити про неї. Тому зібрали для тебе багато красивих ідей зачісок на Новий рік на різну довжину волосся!

Зачіски на Новий рік на середнє волосся

Середнє волосся можна просто закрутити в красиві пружні локони. Але можна зробити і щось цікавіше!

1. Змішані коси

Це беззастережно твій вибір, якщо ти досі дивуєшся, як люди роблять ідеально рівні коси. А все тому, що тут не потрібна особлива акуратність. Легка асиметрія та хаотичність тільки надають зачісці родзинки.

Змішані коси - Зачіски на Новий рік на середнє волосся

2. Крила метелика

Зачіска виходить дуже легка, ніде не тисне і не стягує, майже не вимагає невидимок та засобів для укладки. Потрібно лише заплести дві коси так, щоб вони були щільними збоку, але вільними ззаду – як крила. І скласти одну на іншу на потилиці.

Крила метелика - Зачіски на Новий рік на середнє волосся

3. Висока зачіска з хвоста

Гарний варіант для власниць густої копиці, яку погано тримають невидимки! Збери в хвіст з начосом основну частину волосся і закрути його в тугий бублик. Підкрути бічні пасма та оберни ними основу зачіски.

Висока зачіска з хвоста - Зачіски на Новий рік на середнє волосся

4. Коса по колу

Цікава варіація плетива коси по колу, але скоріше мальвінкою, а не обручем. Але будь готова, що для такої зачіски доведеться попрактикуватися, щоб заплести її собі наосліп. Сам механізм дуже простий – звичайний колосок.

Коса по колу - Зачіски на Новий рік на середнє волосся

5.Дві косички

Звучить не надто святково? Але це просто виправити! Просто злегка розпусти витки кісок для об’єму та недбалості, начеши кінці та збери їх у пучки.

Дві косички - Зачіски на Новий рік на середнє волосся

6. Незвичайний високий пучок

Цю зачіску неможливо зробити невдало, і вона точно вийде з першого разу. Збери високий хвіст із начосом, розділи його на чотири пасма, і кожну закрути всередину бубликом. Випали та неакуратні локони якраз і створять відчуття легкості.

Незвичайний високий пучок - Зачіски на Новий рік на середнє волосся