Зачіски на Новий рік – красиві ідеї, покрокові фото

Зачіски на Новий рік: красиві ідеї (50 фото)

До нічної ночі хочеться продумати все до дрібниць – одяг, манікюр, макіяж і, звичайно ж, зачіску. Сьогодні ми хочемо поговорити про неї. Тому зібрали для тебе багато красивих ідей зачісок на Новий рік на різну довжину волосся!

Зачіски на Новий рік на середнє волосся

Середнє волосся можна просто закрутити в красиві пружні локони. Але можна зробити і щось цікавіше!

1. Змішані коси

Це беззастережно твій вибір, якщо ти досі дивуєшся, як люди роблять ідеально рівні коси. А все тому, що тут не потрібна особлива акуратність. Легка асиметрія та хаотичність тільки надають зачісці родзинки.

Змішані коси - Зачіски на Новий рік на середнє волосся

2. Крила метелика

Зачіска виходить дуже легка, ніде не тисне і не стягує, майже не вимагає невидимок та засобів для укладки. Потрібно лише заплести дві коси так, щоб вони були щільними збоку, але вільними ззаду – як крила. І скласти одну на іншу на потилиці.

Крила метелика - Зачіски на Новий рік на середнє волосся

3. Висока зачіска з хвоста

Гарний варіант для власниць густої копиці, яку погано тримають невидимки! Збери в хвіст з начосом основну частину волосся і закрути його в тугий бублик. Підкрути бічні пасма та оберни ними основу зачіски.

Висока зачіска з хвоста - Зачіски на Новий рік на середнє волосся

4. Коса по колу

Цікава варіація плетива коси по колу, але скоріше мальвінкою, а не обручем. Але будь готова, що для такої зачіски доведеться попрактикуватися, щоб заплести її собі наосліп. Сам механізм дуже простий – звичайний колосок.

Коса по колу - Зачіски на Новий рік на середнє волосся

5.Дві косички

Звучить не надто святково? Але це просто виправити! Просто злегка розпусти витки кісок для об’єму та недбалості, начеши кінці та збери їх у пучки.

Дві косички - Зачіски на Новий рік на середнє волосся

6. Незвичайний високий пучок

Цю зачіску неможливо зробити невдало, і вона точно вийде з першого разу. Збери високий хвіст із начосом, розділи його на чотири пасма, і кожну закрути всередину бубликом. Випали та неакуратні локони якраз і створять відчуття легкості.

Незвичайний високий пучок - Зачіски на Новий рік на середнє волосся

7. Спіральний пучок

Один із найпростіших і найкрасивіших пучків буде доречним і на Новий рік. Розділи волосся на три-сім пасм і скрути задню в спіраль на тонку гумку. Повертай її кожним наступним пасмом, попередньо скрученим джгутом.

Спіральний пучок - Зачіски на Новий рік на середнє волосся

Зачіски на Новий рік на коротке волосся

Думаєш, на короткі стрижки немає цікавих зачісок? Чи не правда! Дивись, які ми симпатичні варіанти знайшли.

1.Об’ємне укладання

Головна проблема туго зібраного короткого волосся – брак обсягу. І ця зачіска її цілком вирішує. Потрібно лише підкрутити текстуровані кучерики, зробити легке начісування від потилиці і вільно перекласти пасма з боку в бік.

Об'ємне укладання - Зачіски на Новий рік на коротке волосся

2. Черепаші коси

Зачіска так називається, бо трохи нагадує черепашого панциря. Але насправді це щось середнє між звичайними та французькими косами. Просто – у кількості трьох штук.

Черепаші коси - Зачіски на Новий рік на коротке волосся

3. Коса на всю голову

Ще один спосіб підібрати красиве волосся та зберегти об’єм. Спочатку батога тугий колосок по центру голови, потім – ще два від скронь. Збери їх разом посередині і загорни кінчик усередину.

Коса на всю голову - Зачіски на Новий рік на коротке волосся

4. Укладання «на ніжці»

Завдяки начісу на маківці та туго заплетеному в коси та джгути потилицю зачіска нагадує стрижки на ніжці. Весь об’єм переходить нагору до прикореневої зони, і немає ефекту округлої шапки навколо обличчя.

Укладання на ніжці - Зачіски на Новий рік на коротке волосся

5. Ажурна мальвінка

Така мальвінка – переплетення джгутів і односторонніх французьких кісок, в які так зручно підбирати бічні пасма Щоб зберегти об’єм, злегка підкрути все вільне волосся ззаду і додай недбалості маківці.

Ажурна мальвінка - Зачіски на Новий рік на коротке волосся

6. Зачіска у стилі кабарі

Секрет успіху – дрібні завитки, які можна зробити плойкою, гофре чи звичайними кісками на ніч. А далі залишається тільки підібрати відповідну пов’язку-обруч і хаотично прибрати волосся під неї. До речі, довжина може бути набагато коротшою, ніж на фото.

Зачіска в стилі кабарі - Зачіски на Новий рік на коротке волосся

7. Недбалі джгути

Дуже творча зачіска для таких самих творчих дівчат. Просто поступово збирай джгут за джгутом ззаду, роби на кожному невелике начісування і підвертай кінці. Тільки не забудь про спрей для розчісування після свята.

Недбалі джгути - Зачіски на Новий рік на коротке волосся

Зачіски на Новий рік на довге волосся

Довге волосся саме по собі – найкраща прикраса святкового образу. Але якщо вони заважають за столом чи просто хочеться чогось новенького – лови порцію ідей!

1. Як у кіно

Така гладка і бездоганна зачіска, як у старих фільмах, здається дуже складною. Але насправді це лише скручений хвіст і невидимки. А там уже за бажанням – додай художнього безладдя або засобів для гладкості.

Як у кіно - Зачіски на Новий рік на довге волосся

2. Кучерявий пучок

Перевага цієї зачіски в тому, що вона хороша і на прямому, і на хвилястому волоссі. Усього потрібно заплести довгу косу і кількараз просмикнути її кінчик у її підставу.

Кудрявий пучок - Зачіски на Новий рік на довге волосся

3. Зачіска у грецькому стилі

Зробити подібну зачіску можна на будь-яке волосся. На такі довгі трохи складніше, бо вони об’ємніші та важчі. Саме тому ми знайшли окремий майстер-клас.

Зачіска в грецькому стилі - Зачіски на Новий рік на довге волосся

4. З коси в косу

Відмінний варіант, щоб прибрати все волосся від обличчя та з скронь, і при цьому отримати зачіску цікавіше звичайного пучка! Розділи чотири пасма, кожну заплітай в окрему косу і поступово перекрути їх між собою, як на фото.

З коси в косу - Зачіски на Новий рік на довге волосся

5. Хвилястий хвіст

На відміну від звичайного пухнастого хвоста, такий не плутатиметься і заважатиме розважатися.Секрет гарного укладання в тому, щоб зробити на маківці легке начісування. А волосся від обличчя прибери у невелику кіску назад.

Хвилястий хвіст - Зачіски на Новий рік на довге волосся

6. Вільний обруч із коси

Така зачіска виглядає дуже ніжно та романтично, так що ідеально доповнить святковий образ. Якщо у тебе пряме волосся, краще його спочатку трохи накрутити для ефекту легкості та легкості. А далі справа за косою.

Вільний обруч із коси - Зачіски на Новий рік на довге волосся

7. Святкова квітка

Така незвичайна зачіска порадує власниць густого та прямого волосся. Збери два хвости і кожен окремо простягни через гумку, складаючи петлі-пелюстки. До речі, маленькі принцеси також будуть у захваті.

Святкова квітка - Зачіски на Новий рік на довге волосся