Яскравий манікюр (50 фото) – модні та красиві ідеї

Яскравий манікюр: модні та красиві ідеї (50 фото)

Основні тренди в яскравому манікюрі року – неон, матове покриття та сміливі поєднання кольорів. Ділимося найактуальнішими ідеями для натхнення. Не бійся експериментувати з техніками, відтінками та матеріалами!

1. Жовтий манікюр

Жовтий у всій його багатогранності буде на вершині всіх рейтингів популярності до кінця року. Тут знайдуться відтінки на будь-який смак: від ніжного ванільного до кислотного лимонного або елегантно гірчичного.

Жовтий манікюр
Жовтий манікюр

2. Червоний манікюр

Червоний – така класика, яку взагалі неможливо розглядати у тих трендів. Червоний манікюр завжди був, є та буде. У рекомендуємо звернути увагу на чисті червоні відтінки без домішок та рожевого підтону.

Червоний манікюр
Червоний манікюр

3. Зелений манікюр

У теплу пору року сміливо вибирай найяскравіші трав’янисті та салатові варіанти зеленого. А якщо захочеш стриманіший манікюр – спробуй темний, але все ще дуже виразний смарагдовий. Ще зелений дуже гармонійний у всіх рослинних та квіткових мотивах.

Зелений манікюр

4. Синій манікюр

Якщо не боїшся експериментів та сміливих рішень – бери ультрамариновий синій. У році він особливо актуальний у поєднанні з матовим топом, фольгою або сріблястими малюнками.

Синій манікюр
Синій манікюр

5. Манікюр у пастельних відтінках

Пастельна гама – це компроміс, коли хочеться додати фарб, але зробити ніжний та елегантний манікюр. Поєднуй пастельні варіації жовтого, помаранчевого, рожевого та фіолетового у всіх можливих комбінаціях.

Манікюр у пастельних відтінках

6. Помаранчевий манікюр

Насичений помаранчевий колір бадьорить і піднімає настрій. Поєднуй його з іншими цитрусовими кольорами, чорними контрастними візерунками або нейтральною бежевою підкладкою.

Помаранчевий манікюр
Помаранчевий манікюр

7. Рожевий манікюр

Чистий рожевий ляльковий не надто актуальний цього року. Але він дуже гарний у багатобарвних дизайнах, як акцент в абстрактних та геометричних манікюрах, а ще – у дуеті із сірим та срібним.

Рожевий манікюр

8. Матовий яскравий манікюр

З тих пір, як матові топи увійшли в моду, ще не було жодного сезону, який би обійшовся без них. Зверніть увагу на матові градієнти та розтяжки з яскравих кольорів – жовтого та зеленого, помаранчевого та рожевого, синього та фіолетового.

Матовий яскравий манікюр
Матовий яскравий манікюр

9. Котячийоко

Ми більше звикли до темних насичених «кішок», але за останній рік палітра стала значно багатша. Спробуй червоний, синій, зелений, а ще й складні переливчасті покриття.

Котяче око
Котяче око

10. Діагональний манікюр

По суті це одна з варіацій техніки колор блоків, але вона дуже виграшно і витончено виглядає на нігтях будь-якої форми і довжини. Діагональні лінії візуально подовжують нігтьову пластину, а з нею і пальці загалом.

Діагональний манікюр

11. Яскраві акварельні малюнки у манікюрі

Особливість акварельних малюнків у їхній ніжності та легкості. Але це зовсім не означає, що вони мають бути бляклими та нудними. Використовую всю райдужну палітру, нашаровуйте пігменти і створюйте ефектні розлучення.

Яскраві акварельні малюнки в манікюрі
Яскраві акварельні малюнки в манікюрі

12. Контрастний манікюр

Контрастний манікюр – це не обов’язково чорний із білим. З яскравими кольорами виходить ще оригінальніше. Наприклад, чорний із помаранчевим, білий із синім, жовтий із фіолетовим, рожевий із блакитним або навіть червоний із зеленим.

Контрастний манікюр
Контрастний манікюр

13. Руки різних кольорів

Дуже популярний тренд – фарбування нігтів на різних руках у різні кольори. Найпоширеніша проблема в манікюрному салоні – що ж вибрати, коли все таке гарне. Тепер можна не вибирати!

Руки різних кольорів

14. Яскравий стемпінг

Пластини для стемпінгу дозволяють за лічені хвилини створити дизайн будь-якої складності. Особливо вони хороші для контрастних манікюрів, коли на кольоровому покритті роблять чорні відбитки.

Яскравий стемпінг
Яскравий стемпінг

15. Градієнтний манікюр

Градієнти та омбре виходять на новий рівень складності. Тепер можна сміливо робити переходи між будь-якими яскравими кольорами, і навіть намалювати на нігтях справжнє західне небо від жовтого та помаранчевого до рожевого та фіолетового.

Градієнтний манікюр

16. Райдужний манікюр

Це той самий різнобарвний манікюр, але доведений до максимуму. Сміливо фарбуй нігті у всі кольори веселки. Навіть якщо у кожного буде своє покриття – це цілком допустимо!

Райдужний манікюр
Райдужний манікюр

17. Яскраві блискітки

Зі срібними та золотими блискітками все зрозуміло. Але є ще й різнокольорові – червоні, сині, рожеві, зелені та фіолетові. Вони особливо гарні на спокійній нейтральній підкладці, яка лише підкреслює їхню красу та переливи.

Яскраві блискітки

18.Манікюр з пластівцями

Металізовані пластівці завжди кольорові, і завжди дають складні та багатогранні переливи.Саме тому вони такі популярні в яскравих дизайнах як акценти. Найчастіше їх наносять на чорну підкладку, але це не обов’язково.

Манікюр з пластівцями
Манікюр з пластівцями

19. Манікюр із конфетті

Баночки з різнокольоровими конфетті усіляких форм та розмірів розлітаються, як гарячі пиріжки. Ними можна робити розтяжки, мінімалістичний дизайн або повністю покрити нігтьову пластину.

Манікюр з конфетті
Манікюр з конфетті

20. Манікюр із втиранням

Зірка серед втирань – це ефект єдинорога, коли покриття переливається всіма відтінками веселки. Красиво виглядають кольорові металики та звичайне перлинне втирання на яскраву базу.

Манікюр з втиранням

21.Яскравий манікюр на довгі нігті

Можеш скільки завгодно експериментувати з найскладнішими переходами, малюнками та наклейками. Основним трендом залишається лише кілька акцентних нігтів замість однотонного покриття.

Яскравий манікюр на довгі нігті
Яскравий манікюр на довгі нігті

22. Яскравий манікюр на короткі нігті

У цьому випадку зверніть увагу на колор блоки, негативний простір та інші нестандартні способи поєднувати різні кольори. А ще у твоєму розпорядженні кольоровий стемпінг, каміфубіки та акварельні малюнки.

Яскравий манікюр на короткі нігті
Яскравий манікюр на короткі нігті

23. Французький манікюр

Різнобарвний френч так сподобався модницям у всьому світі, що тепер ми ще не скоро з ним попрощаємось. Якщо ти досі не пробувала такий дизайн – дуже радимо почати!

Французький манікюр

24. Кольоровий місячний манікюр

Класичний місячний манікюр із бежевою лункою, але кольоровим покриттям дозволить довше не турбуватися про те, як нігті відростають. Але є й протилежний варіант для любительок нестандартних рішень – кольорові лунки на бежевому чи білому тлі.

Кольоровий місячний манікюр

25. Нюдовий манікюр із яскравими акцентами

Тут є багато цікавих варіантів – від різнокольорових точок та мазків до складних абстракцій та геометрії. Їх поєднує лише одне – нейтральна бежева підкладка, на якій яскраві кольори виділяються ще більше.

Нюдовий манікюр з яскравими акцентами
Нюдовий манікюр з яскравими акцентами