Яскравий манікюр (50 фото) – модні та красиві ідеї

Яскравий манікюр: модні та красиві ідеї (50 фото)

Основні тренди в яскравому манікюрі року – неон, матове покриття та сміливі поєднання кольорів. Ділимося найактуальнішими ідеями для натхнення. Не бійся експериментувати з техніками, відтінками та матеріалами!

1. Жовтий манікюр

Жовтий у всій його багатогранності буде на вершині всіх рейтингів популярності до кінця року. Тут знайдуться відтінки на будь-який смак: від ніжного ванільного до кислотного лимонного або елегантно гірчичного.

Жовтий манікюр
Жовтий манікюр

2. Червоний манікюр

Червоний – така класика, яку взагалі неможливо розглядати у тих трендів. Червоний манікюр завжди був, є та буде. У рекомендуємо звернути увагу на чисті червоні відтінки без домішок та рожевого підтону.

Червоний манікюр
Червоний манікюр

3. Зелений манікюр

У теплу пору року сміливо вибирай найяскравіші трав’янисті та салатові варіанти зеленого. А якщо захочеш стриманіший манікюр – спробуй темний, але все ще дуже виразний смарагдовий. Ще зелений дуже гармонійний у всіх рослинних та квіткових мотивах.

Зелений манікюр

4. Синій манікюр

Якщо не боїшся експериментів та сміливих рішень – бери ультрамариновий синій. У році він особливо актуальний у поєднанні з матовим топом, фольгою або сріблястими малюнками.

Синій манікюр
Синій манікюр

5. Манікюр у пастельних відтінках

Пастельна гама – це компроміс, коли хочеться додати фарб, але зробити ніжний та елегантний манікюр. Поєднуй пастельні варіації жовтого, помаранчевого, рожевого та фіолетового у всіх можливих комбінаціях.

Манікюр у пастельних відтінках

6. Помаранчевий манікюр

Насичений помаранчевий колір бадьорить і піднімає настрій. Поєднуй його з іншими цитрусовими кольорами, чорними контрастними візерунками або нейтральною бежевою підкладкою.

Помаранчевий манікюр
Помаранчевий манікюр