Ялинка з шишок своїми руками – 10 красивих та легких ідей (фото)

Ялинка з шишок своїми руками: 10 красивих та легких ідей (фото)

З чого тільки не роблять новорічні ялинки – з паперу, тканини, дощу та навіть з одноразових виделок. Але цього разу ми пропонуємо тобі цікаві ідеї ялинок із шишок своїми руками! Ідеальний матеріал, якщо хочеться максимально зберегти святковий дух!

1. Легка ялинка із шишок

Для початку розберемося, як зробити основну заготівлю. Тобі знадобиться щільний конус із картону чи паперу, набитий газетами для форми, клей-пістолет та самі шишки.

Легка ялинка із шишок своїми руками

2. Висока ялинка із шишок

За тим самим принципом можна зробити справді велику ялинку, але під неї потрібен стійкий каркас. Зроби його з довгих палиць або тонких дощок та обмотай дротом або джутом.

Висока ялинка із шишок своїми руками

3.Кольорова ялинка із шишок

Тут є два варіанти: пофарбувати вже готову ялинку з балончика або спочатку пофарбувати шишки окремо. Перший спосіб хороший для однотонної ялинки, а другий – якщо хочеться підфарбувати кінчики або просто додати відтінок.

Кольорова ялинка із шишок своїми руками

4. Ялинка з однієї шишки

Маленькі сувенірні ялинки виходять із великих підфарбованих шишок. Прикрась їх намистами, нитками, стрічками та іншою дрібною мішурою.

Ялинка з однієї шишки своїми руками

5. Ялинка зі шматочків шишок

Розбери широко розкриті шишки на окремі «пір’я» за допомогою пінцету та кусачок. А вже з них потім викладай ялинку на картонну основу.

Ялинка зі шматочків шишок своїми руками

6. Ялинка із шишок з кулями

Півісити кулі на таку ялинку досить складно, щоб вони не падали і прикраса не була громіздкою. Але їх можна відразу вклеїти в готову композицію.

Ялинка із шишок із кульками своїми руками

7. Ялинка із шишок з декором

Окрім куль можна додати обрізки гілочок штучної ялинки, квіти, намистини та дрібну мішуру. А наприкінці прикрась композицію штучним снігом чи блискітками.

Ялинка з шишок з декором своїми руками