Ялинка з цукерок своїми руками – 10 красивих та легких ідей (покроково)

Як зробити ялинку з цукерок своїми руками: 10 красивих та легких ідей

Солодощі на Новий рік ніколи не будуть зайвими і не пропадуть. Так що сміливо використовуй їх для прикрас та іграшок. А ми поки що пішли далі і знайшли для тебе 10 красивих і легких ідей, як зробити ялинку з цукерок своїми руками!

1. Ялинка з карамельних тростинок

Чим більше цукерок у тебе є, тим більше рівнів можна зробити у такій ялинці! А ще це майже конструктор, тож обов’язково долучай до процесу дітей.

Ялинка з карамельних тростинок своїми руками

2. Ялинка з цукерок та дощу

Дуже простий і зручний варіант, для якого підійдуть будь-які цукерки у фантиках. Ялинка виходить дуже легкою, тому для основи достатньо картону.

Ялинка з цукерок та дощу своїми руками

3.Ялинка із шоколадно-вафельних цукерок

З прямокутних шоколадно-вафельних цукерок у різнобарвних папірцях виходить дуже кумедна пухнаста ялинка. Навіть не потрібен клей – досить тонкого скотчу по колу.

Ялинка з шоколадно-вафельних цукерок своїми руками

4. Ялинка з мармеладок

Вибирай мармеладки приблизно однієї форми, але різних кольорів, щоб було акуратніше. Їх зручно вставляти за допомогою зубочисток у основу з пінопласту.

Ялинка з мармеладок своїми руками

5. Подарункова ялинка з цукерками

Візьми пару довгих смужок щільного пакувального паперу та склади їх у таку ялинку. У кожен відсік вклади по цукерці та перев’яжи бантиком.

Подарунка з цукерок своїми руками

6. Ялинка з цукерок на паличці

Зібрати цю ялинку простіше простого, але потрібний каркас із піни, щоб туди легко входили палички. І обов’язково – стійка основа, тому що виріб буде досить важким.

Ялинка з цукерок на паличці своїми руками

7. Мінімалістична ялинка з цукерок

Гарно виглядає ялинка з цукерок у простій однотонній упаковці з дрібним декором у тон. Особливо, коли основний колір – золотий або срібний металік.

Мінімалістична ялинка з цукерок своїми руками