Як прикрасити стіл на Новий рік – красиві ідеї сервірування

Як прикрасити стіл на Новий рік: гарні ідеї сервірування

Новорічний декор – це ялинка, прикраса кімнати та, звичайно ж, гарний святковий стіл. Йдеться не лише про вибір меню та подачу страв, а й про оформлення в цілому. Тому ділимося 10 красивими ідеями сервірування, як прикрасити стіл на Новий рік!

1. Оформлення серветок

Не викладай серветки чарками або в нудні повсякденні тримачі. Скористайся спеціальними святковими кільцями, стрічками або потренуйся складати прості новорічні фігури.

Оформлення серветок - Як прикрасити стіл на Новий рік

2. Сервірування приладів

Можна просто розкласти прилади біля тарілок, а можна подати їх красиво. Фетрові підкладки, маленькі тканинні валянки, текстильні серветки зі стрічками – знадобиться все!

Сервіровка приладів - Як прикрасити стіл на Новий рік

3. Гарні келихи

Не забувай підібрати ефектні келихи та ще й так, щоб вони поєднувалися між собою. Якщо в тебе немає ошатного набору, прикрась звичайні мішурою та штучним снігом.

Красиві келихи - Як прикрасити стіл на Новий рік

4. Сервірування тарілок

На новорічному столі зазвичай багато страв, тому потрібно багато посуду. Постійно бігати та міняти тарілки незручно, а розкладати все поряд – займає багато місця. Пропонуємо такі варіанти!

Сервіровка тарілок - Як прикрасити стіл на Новий рік

5. Ялинкові кульки

Ялинкові кульки та іграшки загалом – чудова прикраса столу на Новий рік. Їх можна розкласти просто так, на ялинові гілки, навколо свічок, у миски або у вази.

Ялинкові кульки - Як прикрасити стіл на Новий рік

6. Свічки

Що більше свічок на столі на Новий рік – то краще. Гарно виглядають цілі композиції та саморобні свічники з шишок, гілок, ягід та ялинкових прикрас.

Свічки - Як прикрасити стіл на Новий рік

7. Гірлянди на новорічному столі

Розклади між приладами та тарілками кілька гарних гірлянд. Тільки вибирай не надто строкаті та мерехтливі, щоб вони не дратували та не відволікали увагу.

Гірлянди на новорічному столі - Як прикрасити стіл на Новий рік