Трафарети Бика на вікна до Нового року – красиві ідеї

Трафарети Бика на вікна до Нового року (фото)

Трафарети – чудовий спосіб перетворити квартиру на новорічні свята. Їх використовують на будь-яких поверхнях, замість аплікації або як малюнок-розмальовку. Ділимося ідеями трафаретів Бика на вікна до Нового року!

Як використовувати новорічні трафарети

Їх можна використовувати відразу готовими – роздрукувати та наклеїти на вікно. А можна спочатку розфарбувати чи просто додати кольори. Наприклад, зробити срібними чи золотими – виходить дуже гарно. Найзручніше розмальовувати трафарети до того, як ти їх виріжеш.

Якщо вирізаєш трафарет самостійно, спочатку виріж силует ножицями. А потім пропрацюй дрібні деталі канцелярським ножем на обробній дошці, щоб не подряпати стільницю. Крім вікон їх можна наклеювати на стіну, стіл, дзеркала, шафи та будь-які інші поверхні.

Щільні картонні трафарети маленького розміру хороші замість ялинкових іграшок. А з кольорових трафаретів виходять чудові гірлянди. Ще часто роблять складні об’ємні композиції у кілька рівнів. Наприклад, у вигляді засніженого лісу, хати та тварин. Поклади між шарами гірлянду і отримаєш справжній театр тіней.

Як використовувати - Трафарети Бика на вікна до Нового року

Як приклеїти трафарети на вікна

Майте на увазі, що звичайний клей – не найкращий вибір. Не всі склади взагалі схоплюються зі склом, і тим більше – не всі потім можна зняти. Для фіксації підійде тонкий скотч, декоративні канцелярські тейпи та подібні матеріали. А якщо ти кріпиш трафарети на стіну або тканину – знадобляться кнопки та шпильки.

Але найвдаліший та найакуратніший спосіб приклеїти новорічний трафарет на вікно – це звичайне мило. Натрій невеликий шматок на великій тертці або візьми кілька порцій рідкого. Змішай розчин із водою, щоб мило повністю розчинилося. Нанеси його на вікно і відразу виклади зверху трафарети. Так скло залишиться чистим, але малюнки добре триматимуться, а потім легко знімуться.

Як приклеїти - Трафарети Бика на вікна до Нового року