Садові меблі з піддонів для дачі – як зробити своїми руками, фото та ідеї

Садові меблі з піддонів для дачі (60 фото)

Чи є щось приємніше, ніж довгоочікуваний відпочинок на улюбленій дачі? А ще краще – зібратися із друзями чи усією родиною. Тим більше, щоб зручно розміститися – зовсім не потрібно витрачатися на дорогі садові меблі. Її можна легко зробити з піддонів своїми руками, вийде дуже стильно та ефектно!

Де взяти піддони

Піддони є на будь-якому деревообробному підприємстві, у великому будівельному магазині або гіпермаркеті. Їх використовують транспортні компанії та великі склади для транспортування та тимчасового зберігання продукції. Не підійдуть лише палети від продуктів харчування, тому що вони поглинають запахи, які потім неможливо вивести.

Де взяти піддони - Садові меблі з піддонів для дачі

Які палети підійдуть для садових меблів

Для садових меблів підійдуть будь-які нові піддони без явних дефектів, великих тріщин або гнилі. Вони досить міцні та міцні, тому витримують до 200-250 кг.Не можна використовувати палети з маркуванням IPPC або пофарбовані промисловими фарбами – вони є токсичними!

Меблі на дачу краще робити з європіддонів або палет першого гатунку. Інші класи допускають більшу кількість дефектів та пошкоджень. Чим вище рівень – тим точніше розміри та інші характеристики, так що меблі будуть набагато акуратнішими.

Які палети підійдуть - Садові меблі з піддонів для дачі

Нові європіддони можуть бути із сертифікацією і без – вона вказує на наявність додаткової санітарної обробки. На поверхні буде відповідне тавро, яке надає більшої лофтової атмосфери. Для саду обов’язково потрібне додаткове просочення антисептиками та грунтовкою – від вологи, цвілі, грибка та гниття.

Стандартні розміри піддонів, які використовуються у перевезеннях – 80х120х14,5 та 100х120х14,5 см. Стеж, щоб вони були однакові, адже інакше потрібно якось компенсувати перепад рівня. Нижній настил надає палетам підвищеної міцності, яка потрібна для меблів.

Які палети підійдуть - Садові меблі з піддонів для дачі